סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
האטרקציות הכי מפנקות זה max
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

הקרקס החקלאי - פארק אטרקציות

1 + 1 ב-51 ₪ (תמורת פינוק) והנחת יחיד

פעילות לכל המשפחה בשדות של עמק יזרעאל.

פירוט הפעילות: סדנת חדי אופן ואופניים ללא פדלים, כתב חידה משחקי בגינות ירק ובצמחי מרפא, סדנת ג'אגלינג עם 7 חפצים שונים, זריעת עציץ וקישוטו, מופע קרקס מעולה המותאם לילדים ולמבוגרים כאחד, פינת חי להאכלת חמורים ועיזים ננסיות, קטיף עצמי של ירקות אורגנים (מתבצע אחרי ההופעה ותכולת הקטיף בתשלום נוסף). יש במקום שולחנות וכיסאות לפיקניק, פינת קפה/תה, דוכן לפיתה עם לבנה/שוקולד, שתייה קלה, קרטיבים למכירה.

בימי קיץ -  מסיבת בלוני מים בנוסף לכל הפעילויות הקבועות: מופע קרקס, מגלשת מים אבובים, מתחם מים משמים, סדנאות קרקס ונסיעה על חדי אופן, פעילויות בגינות ירק אורגניות ועוד.

לפירוט פעילות שבועות לחץ כאן

פרטים נוספים:

מתאים לכל הגילאים

פתוח בשבתות וחגים וכל יום בשבועיים האחרונים של אוגוסט

הקטיף העצמי הוא של ירקות אורגניים ובתשלום נוסף לפי שקית בבית העסק ותלוי בעונה

חובה לתאם הגעה בטלפון 054-5500274 או 054-5500175

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנה


כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

הקרקס החקלאי
עמק יזרעאל
054-5500175


מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם ל​נצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של max. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש, DEBIT, בנק לאומי וכרטיסי PEPPER. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.