הלוואות ואשראי

פתרונות האשראי שיעזרו לכם בכל מצב

הפתרונות הפיננסיים של m_a_x

השיקולים שמנחים את רוב האנשים בלקיחת הלוואה הם: הגוף ממנו הם לוקחים את ההלוואה, הריבית אותה הם צריכים לשלם, הגמישות בהחזר ההלוואה והאם היא תופסת להם את המסגרת בבנק. הריבית המשתלמת והגמישות שחברת max מאפשרת בהחזר ההלוואה, הופכים אותה לגוף המוביל במתן אשראי חוץ בנקאי, עם תיק האשראי החוץ בנקאי הגדול ביותר בישראל.

חברת max מציעה הלוואות לכל מטרה ופתרונות אשראי נוספים, כך שבכל מצב יש לכם למי לפנות.

הלוואה לכל מטרה - הלוואה חוץ בנקאית בתנאים שכדאי לבדוק. עד 100,000 ₪ ועד 84 תשלומים בתהליך פשוט ומהיר. ללקוחות כל הבנקים וכל החברות, גם אם אין לכם כרטיס max.

קביעת החיוב החודשי בכרטיס האשראי - רוצים להחליט כל חודש מראש כמה לשלם בכרטיס האשראי? מצטרפים לשירות, קובעים מראש כמה לשלם החודש בכרטיס האשראי והיתרה נדחית לחודש הבא בתשלום ריבית. כך תוכלו לשלוט בהוצאות ולשמור על איזון.

הלוואה לרכישת רכב - הלוואה בתנאים אטרקטיביים לרכישת הרכב הבא שלכם. עד 84 תשלומים ובתשלום מקדמה נמוכה. ללקוחות כל הבנקים וכל החברות, גם אם אין לכם כרטיס max.

חלוקת עסקאות לתשלומים - קניתם ושכחתם לחלק לתשלומים? ב-max אפשר לחלק כמעט כל עסקה לתשלומים. אפילו את חשבונות החשמל והארנונה. פשוט נכנסים לפירוט החיובים באתר או באפליקציה, לוחצים על העסקה שרוצים לחלק ומחפשים את הכפתור "חלוקה לתשלומים".

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: max | ההלוואה כפופה לאישור max ולתנאי החברה