מחזירים לעמיתי קרנות עם ההטבות הכי טובותכרטיס קרנות

כרטיס אשראי קרנות השוטרים

כל המבצעים וההנחות לחברי קרנות השוטרים בכרטיס אחד

  • לא משלמים דמי כרטיס

  • 25% הנחה בעמלות מט"ח

  • כרטיס "קרנות הטבות" - גיפטקארד הנותן עד 30% החזר כספי ברשתות מובילות

  • כל הפינוקים המפורסמים של max - הטבות 1+1 כל השנה

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותג

קיים בזהב ופלטינה

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם
  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות

למידע נוסף אודות מועדון קרנות

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

חשוב לדעת: 

*הטבת 30% החזר כספי: במגוון רשתות המופיעות באתר קרנות ומשתנות מעת לעת. למימוש באמצעות כרטיס ההטבות החדש של קרנות. החזר כספי בגובה 30% מסכום הרכישה ייטען בחזרה לכרטיס ההטבות. *max ו/או קרנות רשאים לשנות או לבטל את ההטבה בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *המוצרים והשירותים באחריות בתי העסק בלבד. *פטור מדמי כרטיס: עד הודעה חדשה וכל עוד הכרטיס משויך למועדון, בלבד. *הנחה במעמד החיוב: רשימת בתי העסק המעניקים הנחות משתנה מעת לעת, ומתעדכנת באתר קרנות בכתובת www.kranot.org.co.il. *הטבות המועדון: בהתאם לרשימה המתעדכנת באתר קרנות. *תכנית הפינוקים: כפוף לתקנון תכנית הפינוקים ואתר ההטבות של max. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של max. *זכאות לכרטיס: החברות במועדון כרוכה בתשלום (אשר נגבה מתלוש המשכורת או כרטיס האשראי) - בהתאם לתנאי ארגון קרנות השוטרים. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ.