הכרטיס שמסדר את תזרים המזומנים בעסקM_A_X Business

כרטיס אשראי max Business

גם פורסים תשלומי מיסים וגם נהנים מהטבות

  • פורסים את תשלומי המסים ל-3 תשלומים ללא ריבית

  • לא משלמים דמי כרטיס בשנה הראשונה

  • 100 ₪ מתנה בGIFTCARD וגם 16.5% הנחה קבועה ברשתות מובילות

  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותג

כרטיס יוקרתי מסוג פלטינה

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

מסגרת אשראי נוספת, חוץ בנקאית של 10,000 ₪

  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים VIP במבצעי 1+1 לאטרקציות,
  • מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם
  • דוחים חיובי מט"ח, ולא משלמים ריבית

לאחר שקיבלתם את כרטיס max Business, ניתן להיכנס בקלות לאפליקצייה וליהנות משירות ניהול הוצאות והכנסות בכרטיס. מרכזים את ההוצאות בכרטיס, מתייגים הוצאות כהוצאות עיסקיות והן מועברות אוטומטית לדוח החזרי מע"מ. להצטרפות>>

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

 

כרטיס max business: בכפוף לתנאי ההצטרפות לכרטיס. אי עמידה בפירעון ההלוואה / האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בכפוף לאישור ולתנאי המלווה: מקס. מתנת הצטרפות:  קבלת כרטיס ה-giftcard ומימושו מותנים בהפעלת הכרטיס ובביצוע עסקה ראשונה בכרטיס האשראי. *לעניין זה "עסקה" לא כולל משיכות מזומנים, עמלות, ריביות, הלוואות ומוצרי אשראי שונים * תנאי השימוש ב-giftcard בהתאם לתנאים ולמגבלות המופיעים על גב הכרטיס ובעלון הנלווה לו * בכפוף לתנאי חברת max * בכפוף לתנאי ומגבלות הרשת * רשימת הרשתות עשויה להשתנות מעת לעת, כמפורט באתר max ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של max * מינימום טעינה בכרטיס 100 ₪, טעינה יומית בכרטיס עד 1,000 ₪ * מקסימום טעינה מצטברת בחודש באמצעות כרטיס אשראי 2,500 ₪ *הסכום הצבור בכרטיס לא יעלה על 1,000 ₪ בכל רגע נתון* הטעינה באמצעות כרטיס אשראי מסוג max business בלבד * המוצרים/השירותים באחריות בית העסק בלבד * max ו/או בתי העסק רשאים לשנות או לבטל את /ההטבה בכל עת וללא הודעה מוקדמת * תוקף כרטיס ל-5 שנים מיום הנפקתו * הכרטיס לא יוחלף, לא יכובד ולא תינתן כל תמורה, פיצוי או החזר כספי בגין אובדן/גניבה/אי-שימוש/השחתה/זיוף *הכרטיס אינו ניתן להמרה למזומן ולא יינתן עודף או זיכוי בגין שימוש חלקי * לבירור יתרתכם בכרטיס היכנסו לאתר: gift-card.co.il או היכנסו לאפליקציית מקס * זכאות לגיפט קארד אחד בלבד ללקוח, לפי ת.ז. הטבה למצטרפים חדשים בלבד. *פטור מדמי כרטיס לשנה: ממועד ההצטרפות וכל עוד הכרטיס משויך למועדון.  בתום השנה הראשונה דמי כרטיס יעמדו על 19.90 ₪. הטבה חד פעמית למצטרפים חדשים. דמי הכרטיס עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם לתעריפון העמלות המלא של max