מקבלים כסף בחזרה בכל קנייה, בכל מקום!כרטיס maxBack

ליהנות מחווית קניות משתלמת

  • מקבלים החזר בכל הקניות בכרטיס - באמצעות גיפטקארד דיגיטלי

  • לא משלמים דמי כרטיס לשנה

  • נהנים מהחזר כספי של עד 15% על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay-Back

  • זכאים לביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום חכם ללא מגע

מותג

קיים בבינלאומי, זהב, ופלטינה

מועדי חיוב: 2, 10

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם

משתמשים בכרטיס maxBack ומקבלים החזר על כל הקניות שלכם. בכל חודש תצברו נקודות מסך ההוצאות שלכם בכרטיס וכאשר תגיעו ל-75 נקודות, תוכלו לממש אותן באמצעות giftcard דיגיטלי לשימוש בעשרות רשתות בישראל. 

לא צריך לצאת מהבית כדי לממש את הנקודות, מהיום תוכלו לממש אותן גם באתרי Terminal X ומגה ספורט.

נכנסים לאפליקציית max (לינקים להורדה כאן למטה) לוחצים על כפתור פעולות בכרטיס המופיע בעמוד הבית ובוחרים את כרטיס ה- maxBack שלכם. לוחצים על כפתור ההחזר שמגיע לי ומזדהים כדי לראות את כמות הנקודות שצברתם עד כה. אם צברתם מעל 75 שקלים, תוכלו ללחוץ על כפתור ההזמנה ולבחור את הסכום אותו תרצו לטעון. לאחר מכן ישלח אליכם מסרון עם קישור לקבלת הגיפטקארד באפליקציית My gift. יש להזין את הקוד שקיבלתם, במידה ואפליקציית My Gift מותקנת בנייד שלכם, היא תפתח אוטומטית. במידה ולא - יש להורידה. בקופת העסק יש להראות את מספר הכרטיס שמופיע באפליקציה לאחר לחיצה על "לתשלום בקופה".  

להורדת אפליקציית max למכשירי אייפון

להורדת אפליקציית max למכשירי אנדרואיד

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

מצטרפים באפליקציית max ומשלמים עם max בנייד בחנויות בכל סכום, ללא קוד סודי ובלי להעביר כרטיס לקופאי/ת. פשוט מצמידים את הנייד למסוף בקופה עם הסימן WIFI, מזדהים וזהו, התשלום בוצע, בלי לפתוח את האפליקציה.

חשוב לדעת:

*כפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון מועדון maxBACK. *צבירת נקודות maxBack מתבצעת בגין ביצוע עסקאות בכרטיס, כהגדרתן בתקנון. *ניתן לצבור עד 2,000 נקודות בשנה קלנדרית ועד 6,000 נקודות סה"כ ממועד הנפקת הכרטיס. *לא ניתן להמיר פחות מ-75 נקודות, ולא ניתן להמיר את סל הנקודות לפני מועד החיוב השני בכרטיס ממועד הפעלתו. *יחס הצבירה בשנה הראשונה מהפעלת הכרטיס הינו 1%, החל מהשנה השנייה יחס הצבירה הינו 0.75%. *בעסקאות עם מוסדות, יחס הצבירה בשנה הראשונה לאחר הפעלת הכרטיס הינו 0.5%, החל מהשנה השנייה יחס הצבירה הינו 0.375%. *פטור מדמי כרטיס: למשך 12 החודשים הראשונים ממועד הנפקת הכרטיס, וכל עוד הכרטיס משוייך למועדון maxBack. בתום הטבת הפטור מדמי כרטיס ייגבו דמי כרטיס בסך 19.90 ₪ לכרטיס פלטינה ו-15.90 לכרטיס זהב/בינלאומי. דמי הכרטיס עשויים להשתנות מעת לעת. *max תהיה רשאית לשנות את דמי הכרטיס בכל עת בכפוף לכל דין. *הכרטיס מצורף לתוכנית הפינוקים וההטבות תמורת פינוק של max, בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של max. ככל שהלקוח מצורף למסלול מועדוני תעופה בכרטיס/ים אחר/ים, עסקאות שתבוצענה בכרטיס זה לא יזכו בצבירת נקודות למועדוני תעופה. *הנפקת הכרטיס כפופה לאישור max ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף מסוג כלשהו. *מסגרת האשראי הניתנת מטעם max היא מסגרת אחת בעבור כל העסקאות המבוצעות בכרטיס. *לרבות הסכום הכולל של עסקאות תשלומים והלוואות. *ההלוואה כפופה לאישורה של max. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *ביטוח נסיעות: בכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveler המלאים של איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ הניתנים לעיון באתר האינטרנט של AIG, ובאתר האינטרנט של max. *עקב משבר הקורונה ייתכנו שינויים בתנאי הטבת הביטוח. *הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו או להיריון. *הביטוח בחינם ניתן עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו"ל בלבד. *ברכישת ביטוח נסיעות לכל תקופת הנסיעה. *לאחר תקופת ההטבה, התשלום בהתאם לפוליסה שנרכשה.*חיוב חודשי קבוע: לא ניתן לקבוע סכום החזר חודשי הנמוך מ-200 ש"ח או 1% ממסגרת האשראי (על פי הגבוה מביניהם). *לסכום הנדחה תתווסף ריבית יומית כפי שתקבע לכרטיס. *אם מחזיק הכרטיס לא הגדיר חיוב חודשי קבוע, הכרטיס יחויב בסך כל החיובים שבוצעו בפועל בכרטיס. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של כרטיס maxBack. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות.