מצדיעים לחיילים המשוחררים ולמשרתי המילואיםכרטיס בהצדעה

כרטיס אשראי בהצדעה

הכרטיס שמחזיר לכם אהבה עם הטבות שוות

  • נהנים ממאות הטבות מסובסדות ו-15% בכרטיס נטען באתר בהצדעה

  • לא משלמים דמי כרטיס

  • מבלים עם בני המשפחה - גם הם יכולים להזמין כרטיס

  • מקבלים החזר כספי של עד 15% על קניות באתרים עם שירות Pay-Back

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותג

קיים בבינלאומי, זהב ופלטינה​

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

  • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים עם AIG
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם
  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות

הכרטיס מיועד לחברי מועדון בהצדעה ובני משפחתם – בן/ת זוג, הורים, וילדים עד גיל 21. (ללא אחים). שימו לב כי בני המשפחה נהנים ממגוון ההטבות למעט ההטבות באתר בהצדעה.

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

 

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

 

חשוב לדעת:

*כרטיס נטען: 15% הנחה תינתן בטעינת הכרטיס שייטען מראש – באחריות חברת נולדג' פור אול. *השימוש בהתאם לתנאי הכרטיס באתר בהצדעה. רשימת בתי העסק למימוש עשויה להשתנות מעת לעת. אין החזר כספי בגין אובדן/גניבה/אי-שימוש. הכרטיס הנטען לא מהווה כרטיס תשלום לפי חוק הבנקאות (רישוי), התשמ"א. *פטור מדמי כרטיס: תקף כל עוד הכרטיס משמש ככרטיס מועדון בהצדעה, עד להודעה חדשה. ההטבה תקפה גם לבני המשפחה. *פינוקים 1+1 כל השנה: כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות*ביטוח נסיעות לחו”ל: עקב משבר הקורונה ייתכנו שינויים בתנאי הטבת הביטוחבכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveller המלאים של איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ ובהתאם לתקנון ההטבה. הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו ו/או להריון. הביטוח בחינם ניתן עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו”ל בלבד. *עולם ההטבות של max: כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *הטבות מסובסדות: אטרקציות, בידור ופנאי, מופעים והצגות, ארוחות, תיירות ונופש. *עד 15% החזר כספי: max PAY BACK - פרטים באתר max. בכפוף לתקנון pay back. כללי: *הנפקת הכרטיס כפופה לאישור max. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של max. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ.