מצדיעים למשרתי המילואים ולחיילים משוחרריםכרטיס בהצדעה

כרטיס אשראי בהצדעה

הכרטיס שמחזיר אהבה למשרתי המילואים

  • נהנים ממאות הטבות בלעדיות באתר בהצדעה

  • לא משלמים דמי כרטיס

  • מקבלים 15% הנחה בעשרות רשתות מובילות בכרטיס נטען "נופשונית"

  • מבלים עם בני המשפחה - גם הם יכולים להזמין כרטיס

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום חכם ללא מגע

מותג

קיים בבינלאומי, זהב ופלטינה​

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

  • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים עם AIG
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם
  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות

הכרטיס מיועד לחברי מועדון בהצדעה ובני משפחתם – בן/ת זוג, הורים, וילדים עד גיל 21. (ללא אחים). שימו לב כי בני המשפחה נהנים ממגוון ההטבות למעט ההטבות באתר בהצדעה.

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

 

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

מצטרפים באפליקציית max ומשלמים עם max בנייד בחנויות בכל סכום, ללא קוד סודי ובלי להעביר כרטיס לקופאי/ת. פשוט מצמידים את הנייד למסוף בקופה עם הסימן WIFI, מזדהים וזהו, התשלום בוצע, בלי לפתוח את האפליקציה.

חשוב לדעת:

*15% הנחה בכרטיס הנטען: ההנחה תינתן בטעינת הכרטיס שייטען מראש- באחריות חברת נולדג' פור אול. רשימת בתי העסק עשויה להשתנות מעת לעת ומעודכנת באתר בהצדעה. השימוש בכרטיס בהתאם לעלון הנלווה. אין החזר כספי בגין אובדן/גניבה/אי-שימוש. *פטור מדמי כרטיס: תקף כל עוד הכרטיס משמש ככרטיס מועדון בהצדעה, עד להודעה חדשה. ההטבה תקפה גם לבני המשפחה. *פינוקים 1+1 כל השנה: כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות*ביטוח נסיעות לחו”ל: עקב משבר הקורונה ייתכנו שינויים בתנאי הטבת הביטוחבכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveller המלאים של איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ ובהתאם לתקנון ההטבה. הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו ו/או להריון. הביטוח בחינם ניתן עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו”ל בלבד. *עולם ההטבות של max: כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבותכללי: *הנפקת הכרטיס כפופה לאישור max. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של max. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות.