סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית max ברשת חדש ב-max – ניהול כרטיס האשראי באפליקציה | max

max, חברת האשראי הראשונה בישראל המאפשרת שירותים חדשניים לניהול הגדרות כרטיס האשראי ישירות מהאפליקציה באופן עצמאי

באמצעות האפליקציה ניתן לבצע הקפאה זמנית של כרטיס האשראי, חסימת עסקאות אינטרנט וטלפון בארץ או בחו"ל וחסימת עסקאות בבתי עסק בחו"ל

12.02.2017

חברת max משיקה לראשונה בקרב חברות האשראי שירות חדש המאפשר ללקוחותיה לנהל את הגדרות כרטיסי האשראי שלהם ישירות מהאפליקציה והאתר באופן עצמאי.

השירותים החדשניים כוללים: חסימה קבועה או זמנית לכרטיס שאבד או נגנב, החלפת כרטיס שנבלע בכספומט; החזרת כרטיס שנחסם זמנית לפעילות; הנפקת כרטיס אשראי חדש; והחלפת כרטיס פגום. השירותים זמינים 24 שעות ביממה באפליקציה ובאתר. בביצוע פעולות החסימה הקבועה באתר או באפליקציה תינתן הנחה של 50% על תעריף העמלה הנגבית בגין הזמנת כרטיס חדש.

שירותים אלו מתווספים לסדרת יכולות חדשניות באפליקציית max המאפשרים ללקוחות לנהל באופן עצמאי את הגדרות כרטיסי האשראי: חסימת עסקאות אינטרנט וטלפון בישראל או בחו"ל וחסימה לביצוע עסקאות בבתי עסק בחו"ל. כמו כן ניתן למצוא באפליקציית max פירוט חיובים ועסקאות ותשלום באמצעות הנייד במבחר בבתי עסק.

ורדית גונדטר, סמנכ"ל לקוחות פרטיים ושיווק ב-max: "אנחנו ממשיכים לפתח ולהציע ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים דיגיטליים באמצעות הטמעת טכנולוגיה מהשורה הראשונה שמאפשרת לפעול באופן עצמאי, במהירות וביעילות. זאת, בדומה למגמה העולמית לפיה התפעול והשליטה עוברים לידיים של הלקוח. שירותים אלו מאפשרים שליטה בכרטיסים, מגבירים את הביטחון והעצמאות ומעלים את האמון בחברת האשראי".

  • שתפו