סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים

מן העיתונות

max משיק את אפליקציית iPOS

 

max משיק את iPOS: אפליקציה חדשנית המאפשרת לבתי העסק לכבד כרטיסי אשראי באמצעות מכשיר ה-iphone

האפליקציה הינה פרי פיתוחה של חברת יעד סליקה ונאמנות א.ש. מבית יעד שריג מחשבים ותקשורת בע"מ בבעלותו של אפרים שריג, והיא הראשונה לפתח אפליקציית סליקת כרטיסי אשראי למכשירי ה- iPhone iPod, ו- iPad. max הינה חברת האשראי הראשונה המשיקה אפליקציה מסוג זה.

iPOS הופכת את ה-iPhone למכשיר סליקה ומאפשרת לבעלי העסק לכבד עסקאות בכרטיס אשראי בכל מקום וזמן, בין אם מדובר בנותני שירותים המגיעים לבית הלקוח, כדוגמא טכנאי שרות, ובין אם מדובר בבית עסק המציג בתערוכה.

מעתה, כל בית עסק המכבד כרטיסי אשראי יכול להוריד את האפליקציה ולהצטרף לשירות. את האפליקציה ניתן להוריד בחינם מאתר ה-AppStore (חנות האפליקציות של Apple), שירות הסליקה כרוך בתשלום.

אפליקציית ה- iPOS הינה בשפה העברית ובעלת ממשק ידידותי, נוח וקל לתפעול. תהליך ביצוע העסקה מהיר ויעיל: בעל העסק מזין את נתוני כרטיס האשראי במסך הייעודי ומקבל, מיידית ON LINE, הודעה כתובה אודות אישור העסקה.
באמצעות מסך מיוחד באפליקציה, יכול בעל העסק גם לעקוב אחר כל העסקאות שביצע ב-iPhone. כמו כן, הוא יכול לצפות במידע נוסף באתר max.

אייל שמעוני, מנכ"ל max ניכיונות פיתוח עסקי ואסטרטגיה: "ההתפתחות הטכנולוגית מגדילה את הנגישות והיכולת לכבד כרטיסי אשראי מכל מקום ובכל זמן ופותחת צוהר ליישומים מגוונים בביצוע תשלומים. מטרתנו להגדיל את הזמינות של תשלום באמצעות כרטיס אשראי גם לעסקים קטנים".

חברת max הינה חברת אשראי השנייה בגודלה בישראל. החברה משווקת את כרטיסי ויזה ומאסטרקארד ומובילה בפיתוח אמצעי תשלום ומוצרים פיננסיים חדשניים, בעלי ערך מוסף. ל-max כ-1.8 מיליון לקוחות פרטיים והיא משרתת למעלה מ 40 אלף בתי עסק.

חזרה לעמוד הודעות לתקשורת