סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית max ברשת מן העיתונות | max

מן העיתונות

תכנית הטבות יומית חדשה ללקוחות max

max משיק תכנית הטבות יומית:
תעניק ללקוחותיה מדי יום הטבה משתנה בגובה של 50% במגוון בתי עסק ברחבי הארץ

לקוחות החברה ייהנו מיתרונותיה של קבוצת רכישה באינטרנט באמצעות קופון שיכלול הנחות אטרקטיביות וייחודיות.

חברת max משיקה תכנית הטבות יומית, במסגרתה תעניק ללקוחותיה מדי יום הטבה משתנה בגובה של 50% במגוון בתי עסק ברחבי הארץ. לקוחות החברה ייהנו מיתרונותיה של קבוצת רכישה באינטרנט באמצעות קופון שיכלול הנחות אטרקטיביות ייחודיות. התכנית תתבצע על גבי פלטפורמה של האתר 'grouper.co.il' - אתר הרכישות החברתיות הגדול בארץ. התוכנית תושק בימים הקרובים , המהלך ילווה בקמפיין משולב בטלוויזיה, אינטרנט,רשתות חברתיות ובאמצעי ה-BTL.

לקוחות שירשמו לתכנית ההטבות, יקבלו מדי יום, קופון ייחודי בדואר האלקטרוני , המציע מגוון הטבות בתחומיי: האופנה, הנעלה, מסעדות ,בתי קפה פנאי ופארם במחירים אטרקטיביים במיוחד. בין הרשתות המשתתפות נמצאות פוקס ,מגה ספורט, קפנטו, הדקה ה-90, ניין-ווסט, בודי שופ ועוד. את הקופונים ניתן יהיה לרכוש באמצעות מועדוני וכרטיסי max בלבד.

חברת max מפתחת את פעילותה בתחום הדיגיטל, ומתפרסת על פני מגוון פלטפורמות. לפני מספר חודשים השיקה החברה אתר אינטרנט חדשני ואפליקציית MY LEUMI CARD ב- iPhone, המאפשרים ללקוחות לקבל מידע ושירותים שונים. כמו כן, הקימה החברה קבוצה בפייסבוק, וחבריה נהנים בין היתר משירות לקוחות אונליין, עדכונים אודות מבצעים חדשים, הנחות ייחודיות ועוד. החברה אף מציעה ללקוחותיה את שירות max ,BILL המאפשר קבלת דפי פירוט במייל.

דני כהן, מנכ"ל max: "מהלך זה מאפשר ללקוחותינו ליהנות מטרנד כלל עולמי, בשילוב יתרונותיה וחוזקה של חברת max. המהלך הינו חלק מתפיסתה של החברה לזהות את צרכי הלקוחות ולייצר להם מענה דיגיטלי, ביחד עם האפשרות ליהנות מהנחות בעלות ערך ממשי והוזלת עלויות ללא כל התניה".

חברת max הינה חברת אשראי השנייה בגודלה בישראל. החברה משווקת את כרטיסי ויזה ומאסטרקארד ומובילה בפיתוח אמצעי תשלום ומוצרים פיננסיים חדשניים, בעלי ערך מוסף. ל-max למעלה מ-1.9 מיליון כרטיסים והיא משרתת כ- 40 אלף בתי עסק.

חזרה לעמוד הודעות לתקשורת

  • שתפו