סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות max שיתוף פעולה יוצא דופן בשוק כרטיסי האשראי | max

שיתוף פעולה יוצא דופן בשוק כרטיסי האשראי

לאומי קארד ומזרחי-טפחות חתמו על הסכם לפיו לאומי קארד ינפיק כרטיסי אשראי בנקאיים ללקוחות הבנק

מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו לחברה, שעד כה הנפיקה כרטיסים בנקאיים רק ללקוחות קבוצת לאומי. מזרחי-טפחות יהיה הבנק היחיד שיציע את כל כרטיסי האשראי הבנקאיים

הסכם שיתוף פעולה יוצא דופן נחתם בסוף השבוע בין לאומי קארד למזרחי-טפחות, לפיו חברת  max תתחיל להנפיק בקרוב כרטיסי אשראי בנקאיים ללקוחות הבנק. מבחינת max מדובר בציון דרך משמעותי, שכן עד היום החברה הנפיקה כרטיסים בנקאיים רק ללקוחות קבוצת לאומי, וזו למעשה הפעם הראשונה שבה היא משתפת פעולה עם בנק מחוץ לקבוצה.

ההסכם החדש, שנחתם בנוכחות חגי הלר מנכ"ל לאומי קארד, ואלדד פרשר מנכ"ל מזרחי טפחות, יאפשר ללאומי קארד הרחבה משמעותית של בסיס הלקוחות ויצירת פלטפורמת הפצה חדשה.

למזרחי טפחות יש כבר הסכמי הנפקה עם ישרכארט וכ.א.ל, וכעת, נוכח הסכם שיתוף הפעולה עם לאומי קארד, הוא יהיה לבנק הראשון שיציע ללקוחותיו את קשת הכרטיסים הבנקאיים המלאה.

כרטיס האשראי החדש, שישווק תחת המותג "הכרטיס" של מזרחי טפחות, יאפשר ללקוחות הבנק ליהנות ממגוון רחב ודינמי של הטבות מעולם הפינוקים של לאומי קארד ומפלטפורמת הארנק הדיגיטלי של החברה, לצד הטבות ייעודיות של מזרחי טפחות עבור מחזיקי הכרטיס.

בלאומי קארד רואים במהלך דריסת רגל ראשונה שתאפשר כניסה לשוק תחרותי ומעניין בו יש יתרון להצעת הערך הטובה ביותר. בחברה מעריכים, כי במסגרת ההשקה המשותפת יונפקו עשרות אלפי כרטיסים.


אלדד פרשר, מנכ"ל מזרחי טפחות: "ההסכם החדש מהווה בשורה חשובה לבנק וללקוחותיו. מבחינת הבנק המשמעות היא שנהיה היחידים לשווק את כל מגוון כרטיסי האשראי הבנקאיים, כך ש'מדף המוצרים' שלנו בתחום כרטיסי האשראי יהיה המלא והמגוון ביותר. מנקודת המבט של הלקוחות זה אומר שכל לקוח שלנו יוכל לבחור את הכרטיס שמציע את חבילת ההטבות שמתאימה לו באופן מיטבי, כאשר בנוסף הוא ייהנה מהטבות ייחודיות כחבר מועדון הלקוחות של מזרחי-טפחות. אנחנו מאוד מרוצים מההסכמים הקיימים עם ויזה כאל וישראכרט, ואין לי ספק שגם ההסכם עםלאומי קארד יניב תועלת רבה לשני הצדדים".


חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד, אמר כי: "לאחר 15 שנים בהן ביססנו את מקומנו בענף על ידי התמקדות בשיווק כרטיסים בנקאיים ללקוחות הקבוצה והתחזקות גוברת בתחום הכרטיסים החוץ בנקאיים, הוספנו היום צלע שלישית ואסטרטגית באמצעות שיתוף הפעולה עם מזרחי טפחות", והוסיף: "בשנה האחרונה פיתחה החברה תשתית ייעודית אשר נועדה לתמוך במהלך ראשון זה, ולאפשר בעתיד יצירת שיתופי פעולה עם בנקים נוספים".

חברת לאומי קארד, הנמצאת בבעלות בנק לאומי (80%) וקבוצת עזריאלי (20%(, היא חברת כרטיסי האשראי השנייה בגודלה בישראל. נכון לסוף שנת 2014 מספר הכרטיסים התקפים של החברה עמד על למעלה מ- 2.3 מיליון, מתוכם כ- 800 אלף כרטיסים חוץ בנקאיים. בשנה החולפת דיווחה החברה על גידול של 6.1% במספר הכרטיסים, בין היתר הודות לפעילות ענפה בתחום המועדונים, הצלחת תכנית הפינוקים וחדשנות דיגיטלית.

  • שתפו