סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית max ברשת max בזירת האשראי לרכב | max

מן העיתונות

max בזירת האשראי לרכב

max נכנס לזירת האשראי לרכב

חברת max חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת דוד לובינסקי יבואנית פיג'ו - סיטרואן בישראל לרכישת מכונית חדשה במימון נוח. תעניק עד 70% מימון בעסקה משולבת לרכישת רכב בריבית אטרקטיבית.

חברת כרטיסי האשראי max נכנסת לזירת האשראי לרכב. החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת דוד לובינסקי בע"מ יבואנית פיג'ו - סיטרואן בישראל. שתי החברות יחד פותחות עולם של אפשרויות שלא היה קיים בעבר למגוון רחב של לקוחות, כך שרכישת רכב תתאפשר בקלות ובמימון נוח.

שיתוף הפעולה מאפשר רכישת מכונית חדשה עבור קהל לקוחות רחב יותר תודות לחלוקת תשלום קלה ונוחה. כך, במסגרת הסכם שיתוף הפעולה, לקוח שיבקש לרכוש רכב חדש באחת מהסוכנויות המורשות של חברת לובינסקי, יוכל לקבל עד 70% מימון לרכב בריבית אטרקטיבית של 1% + P. ההלוואה תינתן ל-36 חודשים ומותנית בשעבוד הרכב לחברת max ותשלום של 30% מערך הרכב במזומן בעת ביצוע הרכישה.

האשראי שיועמד ללקוח על ידי max יינתן באמצעות כרטיס אשראי max מולטי ויתפרס על שני מסלולי פירעון:

  • עד 40% מסכום האשראי ייפרע ב-36 תשלומים חודשיים של קרן וריבית.
  • יתרת האשראי עד 30% כעסקת בולט עם תשלום חודשי של ריבית והחזר הקרן בתשלום ה-36 .

בכרטיס ניתן יהיה לבצע פעולות אשראי נוספות בהתאם למסגרת האשראי.

ורדית גונדטר, סמנכ"ל שיווק max: "חברת max ממשיכה במהלכים האסטרטגיים להרחבת פתרונות האשראי וחודרת לראשונה גם לענף הרכב. שיתוף הפעולה עם חברת לובינסקי הינו דוגמא אחת מני רבות לשיתופי הפעולה המגוונים ש-max מקדמת בתחום האשראי הצרכני. אנו מאמינים כי החיבור לחברת לובינסקי, עם תנאי המימון האטרקטיביים אותם אנו מציעים, ייתן מענה לצרכי לקוחותינו גם בזירה זו.

אמיר מנס, סמנכ"ל המכירות של לובינסקי: "חברת לובינסקי מעוניינת לאפשר ללקוחות להתחדש במכונית חדשה פרטית דרך הקלה והבטוחה כל 3 שנים. לשם כך חברנו ל-max על מנת להעניק את האופציה הכלכלית האטרקטיבית והבטוחה לרכישת מכונית בתנאים נוחים, גם למי שלא היתה לו אפשרות כזו בעבר".

חברת max הינה חברת כרטיסי אשראי השנייה בגודלה בישראל. החברה משווקת את כרטיסי ויזה ומסטרקארד ומובילה בפיתוח אמצעי תשלום ומוצרים פיננסיים חדשניים, בעלי ערך מוסף. ל-max יותר מ-1.6 מיליון לקוחות פרטיים, היא משרתת למעלה מ-40 אלף בתי עסק ומספקת סל שירותים הכוללים סליקה, ניכיון כרטיסי אשראי, הבטחת פירעון וניכיון צ'קים.

חברת דוד לובינסקי בע"מ נוסדה בשנת 1936 על-ידי מר דוד לובינסקי, והינה כיום בבעלות משפחת מנור. מעבר לייבוא של פיג'ו וסיטרואן ושל המותג הסיני SAIC, החברה מאגדת בתוכה קבוצות בנות, המעניקות מענה מרבי ללקוחות לאורך כל הדרך. מכירת מכוניות יד שנייה, במסגרת פעילות לובינסקי טרייד, ביטוח בחברת לוביט וקבלת אשראי לרכישת הרכב ע"י חברת עודית. ללקוחות העסקיים חברת הליסינג "פריים ליס" מציעה פתרונות ייחודיים. בנוסף מייבאת החברה באמצעות חברת ד.ל.ב מוטוספורט את קטנועי פיג'ו, קטנועי PGO, אופנועי K.T.M וטרקטורוני פולריס. עוד בבעלות לובינסקי חברת טלרון, יבואנית מצברי VARTA ואחרים ונציגה בלעדית להפצת שמני TOTAL.

חזרה לעמוד הודעות לתקשורת

למידע אודות תכנית הלסינג הידוע מראש של max והרץ

  • שתפו