סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית max ברשת max משיקה אתר אינטרנט חדש | max
מן העיתונות

מן העיתונות

max משיק אתר אינטרנט חדש

 

max משיק אתר אינטרנט חדש

מעתה יוכלו לקוחות החברה לבחור לעצמם באתר כרטיסי אשראי והלוואות המותאמים להם אישית לפי הצרכים שלהם.
האתר יכלול מידע מקיף אודות סוגי הכרטיסים, מגוון ההלוואות האטרקטיביות, הטבות שונות ועוד

ורדית גונדטר, סמנכ"לית השיווק ב-max: "max נמצא בעיצומו של מהלך, שמטרתו להתאים באופן המיטבי בין החברה ושירותיה לבין דרישות הלקוחות וצרכיהם השונים".

חברת max מרחיבה את פעילותה במסגרת הערוצים הישירים ומשיקה אתר אינטרנט חדש. מעתה יוכלו לקוחות החברה לבחור בעצמם כרטיסי אשראי והלוואות המותאמים להם אישית, לפי צרכיהם ורצונותיהם, באמצעות ממשק קל לתפעול וידידותי למשתמש. האתר יציע למשתמשים מידע מקיף על מוצרי החברה, סוגי כרטיסי האשראי, מגוון ההלוואות האטרקטיביות, הטבות ועוד. במקביל, מפתחת החברה בימים אלה תכנים חדשניים נוספים, הצפויים לעלות בחודשים הקרובים.

מאחר ו-max מייחסת חשיבות עליונה לנושא הנגישות, האתר החדש תוכנן ופותח באופן שיענה גם על צרכיהם של בעלי מוגבלויות. נגישות האתר מאפשרת ללקויי ראייה ובעלי מגבלות שונות לקרוא ולבצע פעולות באתר, תוך שימוש קל ונוח. השקת האתר החדש הינה במסגרת מדיניות החברה להתאים עצמה לדרישות כלל לקוחותיה וצרכיהם השונים.
האתר הושק לאחר תכנון, עיצוב ופיתוח קפדניים, המכוונים לחוויית המשתמש. ממשק המשתמש של האתר תוכנן ועוצב על ידי חברת TZUR ופותח על ידי חברת MATRIX, בניהול ושיתוף פעולה עם אנשי max. במטרה לספק מענה אופטימאלי למשתמשי האתר ביצעה החברה מחקר מעמיק, הן של התנהגות וצרכי המשתמשים באתרים פיננסים והן של דרישות וצרכי לקוחותיה.
בנוסף לממשקי "התאם לעצמך כרטיס" ו"הלוואה מותאמת אישית" תפורסם באתר גם היסטוריית הקמפיינים של החברה, שתאפשר צפייה בכל סרטוני הפרסומת של max, לפי בחירה.

ורדית גונדטר, סמנכ"לית השיווק ב-max: "max נמצא בעיצומו של מהלך, שמטרתו להתאים באופן המיטבי בין החברה ושירותיה לבין דרישות הלקוחות וצרכיהם השונים. השקת האתר החדש הינה צעד נוסף לקראת מיצוב האתר וצירופו לשורת אתרים מהמובילים בעולם בתחום זה".

חברת max הינה חברת כרטיסי אשראי השנייה בגודלה בישראל. החברה משווקת את כרטיסי ויזה ומאסטרקארד ומובילה בפיתוח אמצעי תשלום ומוצרים פיננסיים חדשניים, בעלי ערך מוסף. ל-max כ-1.8 מיליון לקוחות פרטיים והיא משרתת למעלה מ 40 אלף בתי עסק.

חשוב לדעת: אי־עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

חזרה לעמוד הודעות לתקשורת