מיחזור הלוואה

הדרך שלכם לנהל את ההוצאות ולחסוך כסף

הלוואה משתלמת בתנאים טובים יותר מקבלים ב- MAX

יש לכם התחייבויות שמכבידות עליכם?

זה הזמן למצוא חלופה טובה יותר

חוסכים כסף

מקבלים הלוואה בתנאים טובים יותר מהבנק

פריסת תשלומים נוחה

מאריכים או מקצרים את תקופת ההחזר בהתאם לצורך שלכם

מסגרת אשראי נוספת

לא מכבידה על חשבון הבנק ונותנת אוויר לנשימה

מלאו את הפרטים וקבלו הצעה להלוואה בתנאים טובים יותר

מיחזור הלוואה - שאלות ותשובות

אם יש לכם הלוואה שקיבלתם מהבנק או מכל גורם חוץ בנקאי אחר, תוכלו למחזר אותה ולקבל הלוואה חדשה מ-MAX בתנאים טובים יותר, כדי לפרוע את הקיימת. בנוסף, תוכלו להחליף כל חוב שיש לכם הכולל ריבית מגורם אחר, בהלוואה של MAX. לדוגמה, אם יש לכם מינוס בבנק, סל מצטבר בכרטיס אשראי אחר שלכם או אם אתם משלמים תשלומים נושאי ריבית, תוכלו לבדוק האם משתלם לכם לקבל הלוואה במקום וכך לחסוך כסף. 

אם יש לכם הלוואה קיימת, מינוס בבנק, חוב בכל מקום, שווה תמיד לבדוק את האפשרות למחזר, לעשות סקר שוק ולקבל מ-MAX הלוואה זולה יותר ובתנאים שמתאימים לכם. כדאי למחזר גם במקרה שאתם מתקשים לעמוד בהחזרי ההלוואה שהתחייבתם אליה או אם אתם רוצים לשנות את תשלומי ההלוואה. אם כבר יש לכם הלוואה מגורם אחר, תוכלו להציג על כך מסמכים, ולקבל הלוואה מ-MAX בתנאים טובים יותר מהבנק וליהנות מתנאי החזר משתלמים - עד 84 תשלומים.

ב-MAX תוכלו לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר מהבנק בחלוקה של עד 84 תשלומים. תוכלו ליהנות ממסגרת אשראי נוספת ולקבל את הכסף תוך 3 ימי עסקים בלי לשלם עמלת פתיחת תיק. 

ההלוואות של MAX ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מעל גיל 21, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה.

מידע נוסף על הלוואות

לכתבה המלאה
לכתבה המלאה
לכתבה המלאה
לכתבה המלאה
לכל הכתבה
לכתבה המלאה