רוצים הלוואה בתנאים טובים יותר מהבנק?

אם יש לכם כרטיס אשראי בתוקף, ואתם מעל גיל 21, השאירו לנו פרטים לבדיקת זכאות להלוואה, ונחזור אליכם בהקדם

הלוואה ב-max: איך זה עובד?

לכל השאלות והתשובות בנושאי הלוואה חוץ בנקאית

ההלוואות של max ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מעל גיל 21, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה.

לאחר מילוי קצר של פרטים אישיים באתר, תוכלו לדעת באופן מיידי אם אתם זכאים לקבלת הלוואה.

גובה הריבית קובע כמה תשלמו בפועל על ההלוואה ולכן חשוב להבין את מרכיבי הריבית השונים. ב-max הריבית על ההלוואה מורכבת מריבית פריים, שהינה ריבית שנקבעת על ידי הבנקים (על פי העדכון האחרון של בנק ישראל - 2.25%), אליה מתווספת ריבית המותאמת אישית ומשקפת את רמת הסיכון במתן הלוואה ללקוח.

max מציע הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה, עד 150,000 שקלים ללקוחות כל הבנקים. הלוואה מ-max ניתנת בנוסף, ובלי קשר למסגרת האשראי בבנק. בנוסף, מי שמחזיק בכרטיס max יכול לקבל הלוואה על גבי הכרטיס. ישנם גם הלוואות מחות למסגרת האשראי בכרטיס. שתי המסגרות יחד (על חשבון מסגרת האשראי ומחוצה לו) יכולות להגיע לסכום של עד 150,000 ₪.

max מציע הלוואה מיידית, לכל מטרה, בפריסה נוחה של עד 84 תשלומים. בנוסף, ניתן לקבל דחייה בהחזר ההלוואה ולהתחיל לשלם החל מחודשיים ועד שנה ממועד אישורה, בתשלום ריבית גישור.

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת בנוסף לאשראי המוצע בבנק ולעיתים בריבית משתלמת מזו של הבנק. היא ניתנת מגופים שאינם בנקים כגון – חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, גופים להלוואות חברתיות ועוד. הלוואה חוץ בנקאית יכולה להגיע עד לסכום של 150 אלף ₪ ומיועדת לכל מטרה – סגירת מינוס, רכב חדש, חופשה וכו'. תנאי ההלוואה – סכום ההחזר ומספר התשלומים - גמישים למדי. ההמלצה היא לבצע סקר שוק כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

התהליך ב-max פשוט ומהיר. לא תצטרכו להגיע פיזית לחברת האשראי, לא תאבדו זמן וסבלנות בנבכי הבירוקרטיה, לא תצטרכו לתור אחרי ערבים או להביא בטחונות. מדובר בהלוואה שאפשר לקבל אונליין או בשיחת טלפון עם נציג, ולקבל תשובה מיידית לגבי זכאות להלוואה. כדי לבדוק את זכאותכם לקבלת הלוואה מיידית לכל מטרה, עד 150,000 שקלים, נדרש למלא מספר שדות אישיים באתר max. התשובה על זכאות להלוואה מתקבלת באופן מיידי, ללא המתנה. מי שזכאי להלוואה יקבל את הכסף לחשבון הבנק תוך שלושה ימים מיום אישור הבקשה.

אם אתם זכאים להלוואה, תוך שלושה ימי עסקים מרגע אישור ההלוואה, הכסף יועבר לחשבון הבנק שלכם.

מבדיקות ש-max ערך בקרב לקוחותיו, עולה כי השיקולים שמנחים את רוב האנשים בלקיחת הלוואה הם: הגוף ממנו הם לוקחים את ההלוואה, הריבית אותה הם צריכים לשלם, הגמישות בהחזר ההלוואה והאם היא תופסת להם את המסגרת בבנק.

הריבית המשתלמת והגמישות ש-max מאפשר בהחזר ההלוואה, הופכים אותו לגוף המוביל במתן אשראי חוץ בנקאי, עם תיק האשראי החוץ בנקאי הגדול ביותר בישראל.

max מציע ללקוחות כל הבנקים הלוואות לכל מטרה עם יתרונות משמעותיים:

  • עד 150,000 שקלים בתהליך מהיר ופשוט ובאישור עקרוני מיידי. 
  • תנאים משתלמים במיוחד, ריבית אטרקטיבית שלעיתים נמוכה מזו שיציע לכם הבנק. 
  • ללא בירוקרטיה של הצגת מסמכים (תלושי משכורת או דפי חשבון), ללא צורך בערבים, במשכון או שעבוד בטחונות.
  • תהליך לקיחת ההלוואה הוא מהיר ופשוט - נעשה באמצעות כמה קליקים באינטרנט או בשיחת טלפון קצרה, גם ללא צורך בכרטיס אשראי של max.
  • קיימת אפשרות דחיית תחילת ההחזר בשני מסלולים עיקריים. דחיית תחילת החזר ההלוואה עד לחצי שנה בתשלום ריבית גישור עם תחילת ההחזר, או דחיית החזר ההלוואה בשנה שלמה בתשלום ריבית גישור מדי חודש.

עד לא מזמן, הריבית בבנק, לרוב, היתה נמוכה מזו של גופים חוץ בנקאיים. הסיבה לכך היא שלבנקים הייתה גישה למידע רב יותר על לקוחותיו וכתוצאה מכך היה ביכולתם להציע ללקוחות טובים הלוואה בריבית טובה. אולם, שני שינויים שקרו בשנת 2019 הגבירו את התחרות בשוק ההלוואות. באפריל 2019 השיק בנק ישראל מאגר נתוני אשראי, בו נשמר מידע על היסטוריית האשראי של הציבור הרחב, וזאת במטרה לאפשר לגופים פיננסיים להיחשף למידע ולהציע הלוואות מתאימות על פי הנתונים האישיים של כל אחד. בנוסף, בשנת 2019 הופרדו שתי חברות כרטיסי אשראי  -לאומי קארד וישראכרט - מהבנקים לאומי ופועלים בהתאמה, ולכן גם הריבית בשוק הפכה לתחרותית יותר. 

 

הלוואה לכל מטרה? מדריכים ומידע נוסף שכדאי לדעת

מהן החלופות האפשריות למינוס בבנק?

כ-4 מיליון ישראלים נכנסים למינוס מדי שנה, מבלי להבין שהאוברדראפט הוא בעצם הלוואה יקרה. אז מה עושים?

להמשך קריאה

עידן חדש בהלוואות: הכוח עובר אליכם

כללי המשחק בתחום האשראי בישראל השתנו, ואתם המרוויחים הגדולים. צפו בסרטון על התחרות הגוברת בתחום

להמשך קריאה

חשוב לדעת: אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס | ההלוואה כפופה לאישור max ולתנאי החברה | מותנה בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח | דחיית החזר ההלוואה בכפוף לתשלום ריבית גישור | אין עמלות או עלויות נוספות | תקופת ההלוואה 3-84 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: p+12.35% לפי סיכון הלקוח. *ניתן לחלק ל-84 תשלומים הלוואות מעל 50,000 ₪ בלבד. *אין עמלות או עלויות נוספות | מספר התשלומים המקסימלי לפריסה ישתנה בהתאם לגובה ההלוואה | עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים (ריבית הפריים היא 2.75% נכון ליולי 2022) | עלות פרעון מוקדם של ההלוואה 60 ₪ | העמלה לא תיגבה במקרה שהפירעון יהיה במהלך 3 ימי העסקים הראשונים | הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי | ההנחה תינתן עד ריבית מינימום של פריים +3% בכפוף לתנאי המבצע. למצטרפים חדשים בלבד. מותנה בהצגת מסמכים מאמתים אודות הצעה להלוואה או הלוואה פעילה שהתקבלה מהבנק.

 

הלוואה מיידית לכל מטרה וללא ערבים עד 150,000 ₪. הלוואה בהתאמה אישית. מחשבון הלוואה max. שירותים: הלוואה ללקוחות כל הבנקים, הלוואה עד 150,000 ₪, הלוואה עד 84 תשלומים