סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית הלוואות max ביטוח - כל המידע על מוצרי הביטוח של מקס

מוציאים את ה-max גם מהביטוח

הכירו את סוכנות הביטוח max

לראשונה בישראל: חברת אשראי, max, תשווק מגוון מוצרי ביטוח. סוכנות max ביטוח מציעה לכם מוצרי ביטוח מגוונים וחדשניים; מותאמים אישית, בזמן הנכון, במחירים אטרקטיביים והיקף כיסויים נרחב. וגם: שירות מעולה, שילווה אתכם משלב ההצעה ועד למיצוי זכיותיכם במקרה של תביעה. מעתה, תוכלו לרכז את כל המוצרים הפיננסיים והביטוחים שלכם במקום אחד ובמחירים משתלמים במיוחד. הביטוח הראשון אותו ניתן לרכוש הוא ביטוח רכב, ובהמשך תוכלו לרכוש ביטוחים נוספים כגון ביטוח דירה וביטוח נסיעות לחו"ל. למה כדאי לכם לרכוש ביטוח של max?
נהנים מהיתרונות של max - גוף פיננסי גדול שיעבוד עם מספר חברות ביטוח בכדי להציע לכם את הצעות הביטוח הטובות והמשתלמות ביותר: מחיר אטרקטיבי, היקף כיסוי רחב ככל הניתן, ומיצוי מלוא זכויותיכם אל מול חברת הביטוח במקרה של תביעה.
מוצרי הביטוח יותאמו לכם אישית – כך תקבלו פתרונות ביטוח המותאמים לצרכים הביטוחיים האישיים שלכם, בדיוק ובזמן שתצטרכו אותם. 
כל המוצרים הפיננסיים שלכם ירוכזו תחת קורת גג אחת – כרטיס האשראי שלכם, הלוואות וביטוחים יהיו מרוכזים במקום אחד. כך, נוח יותר לעקוב ולשלוט במה שקורה.
יש לכם עסק? נפלא! גם בעלי עסקים ייהנו מחבילה פיננסית רחבה תחת קורת גג אחת – שירותי סליקה, ניכיונות, אשראי, זאת לצד ביטוחים מותאמים לעסק שלכם והכל מרוכז במקום אחד.
שירות מעולה שמלווה אתכם לאורך כל הדרך – החל משלב הצעת הביטוח ועד למימוש התביעה מחברת הביטוח. 
הטבות ייחודיות ומפנקות – חברת max ידועה בתוכנית ההטבות המפנקת שלה, כעת גם צרכני מוצרי הביטוח ייהנו מהטבות ופינוקים בלעדיים עבורם.
ההצטרפות למוצרי הביטוח תעשה בקלות ונוחות - למרבית המוצרים ניתן יהיה להצטרף בדיגיטל.

לקבלת הצעה לביטוח רכב

​שאלות ותשובות  - max ביטוח:

מהי חברת max? 
חברת max הינה בבעלות הקרן האמריקאית ורבורג פינקוס. החברה מציעה כיום מגוון רחב של שירותי אשראי, ועד כה הנפיקה כ-2 מליון כרטיסי אשראי  ממותגי ויזה ומאסטרקארד העולמיים. בנוסף, החברה הינה מהמובילות בשוק הסליקה בישראל. כיום, יותר מ-40 אלף בתי עסק נהנים משירותי הסליקה של חברת max. לאחרונה קיבלה החברה אישור לשווק גם מוצרי ביטוח.

איך max קשור לביטוח?
רשות שוק ההון העניקה לראשונה רישיון לשווק ביטוחים לחברת כרטיסי אשראי. max יתמקד בשיווק מוצרי ביטוח כללי וביטוח נסיעות לחו"ל. כך תוכלו לרכז את כל המוצרים הפיננסיים שלכם תחת קורת גג אחת – מוצרי אשראי וביטוח.

חברת max היא חברת ביטוח או סוכנות ביטוח?
max ביטוח היא סוכנות ביטוח שמשווקת מוצרי ביטוח של מגוון חברות ביטוח, כדי להציע לכם הצעות טובות ומשתלמות יותר.  

איזה מוצרי ביטוח max מציעים?
כרגע אנו מציעים ביטוח רכב ובקרוב נציע מוצרי ביטוח נוספים לדוגמה: דירה, נסיעות לחו"ל ועוד.

האם מוצרי הביטוח רלוונטיים רק ללקוחות max או גם לבני משפחה/חברים?
בטח, המוצרים מתאימים לכולם, אך לקוחות max נהנים מהזכות לדעת על המוצרים לפני כולם. 

למה כדאי לי לרכוש מוצרי ביטוח מ-max?
נציע לכם את ה-max גם בביטוח. במילים אחרות, נציע לכם הצעה מותאמת אישית, אטרקטיבית ובדיוק בזמן המתאים לכם.

איך מקבלים הצעת ביטוח משתלמת?
ניתן להשאיר פרטים דרך לחיצה על הכפתור ונחזור אליכם או לקבל הצעה מנציג במספר טלפון 6411*.

לקבלת הצעה לביטוח רכב
  • שתפו