סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים

אפליקציית max

גם הזמנת הטבות, גם פירוט חיובים, גם העברת ובקשת כספים, גם שליטה מרחוק על הכרטיסים וגם נגמר לנו המקום לכתוב, אבל יש גם עוד

שנה חדשה, גרסה חדשה-כדי להמשיך ולצפות בפירוט החיובים וליהנות מהטבות באפליקציית max, יש לעדכן גרסה בחנויות האפליקציות, ללא העדכון יתכנו תקלות טכניות

אפליקציית max מועשרת בשיפורים, תוספות חשובות וחידושים גדולים שחלקם באו מכם. כן, אתם מגיבים, אנחנו מקשיבים ויוצרים דברים כמו תצוגה ברורה של המידע, אפשרות לראות עסקאות כמעט בזמן אמת, אפשרות לבקש כספים ברגע וחצי, לחסום כרטיס שאבד או נגנב בשלט רחוק ולקבל הלוואה עם הטבה.

פינת העצה הקטנה: בכדי לנצל באמת את כל החידושים אנחנו ממליצים להירשם לאפליקציה. אבל זה לא חובה, ההחלטה שלך.

להורדת אפליקציית max בחרו בחנות האפליקציות שלכם:

לוגו אפסטור
לוגו גוגל פליי
 • פינוקים והטבות כשמתחשק

  פינוקים והטבות תמיד כיף לקבל בכל מקום וזמן. לכן, אם תאשרו את הבקשה של האפליקציה להפעלת שירותי המיקום שלכם, אז אנחנו מצדנו נפרגן ונודיע לכם על הטבות שוות שמצאנו בסביבה שלכם. אם לא יתאים לכם תוכלו לשמור למועדפים וליהנות מתי שתרצו. והנה הדובדבן: לכבוד יהיה לנו לאפשר לכם להעביר פינוק טוב לחבר או חברה טובים (כמובן שעל פי מה שאומר התקנון שלנו בעניין).

 • החיובים שצריכים לרדת

  תצוגת חיובים חכמה שיודעת לעשות את הדברים הבאים: לסנן את העסקאות על פי מה שתגידו לה, להציג את החיובים הקרובים לכל הכרטיסים יחד או לכל כרטיס בנפרד, להציג את החיובים הקודמים עד שנה אחורה, לחפש עסקה ספציפית ש"הלכה" לאיבוד, לשתף פרטי עסקה ולהציג עסקאות שבוצעו כמעט בזמן אמת (אישורים).

 • פעולות בכרטיס

  ​האפליקציה עובדת 24/7 בכל מקום בעולם, ולא מתעייפת לעולם. תרצו מה שתרצו: לחסום כרטיס באופן קבוע או זמני, להחליף כרטיס פגום, לחסום את הכרטיס לעסקאות טלפוניות או אינטרנטיות בארץ או בחו"ל? לחסום את האפשרות לביצוע עסקאות בבתי עסק בחול? להמיר נקודות תעופה? לבדוק מה יתרת המסגרת? הכל הולך היום מרחוק.

 • להעביר ולבקש כספים ברגע וחצי

  נשמע מדע בדיוני? ממש לא. כל מה שצריך בכדי להעביר או לבקש כספים מכולם, לקוחות כל החברות והבנקים הוא מספר טלפון. זהו זה ולא אחרת. כמה כסף? זה כבר תלוי בכם ובתקנון שלנו.

 • שירות לקוחות

  ​צריכים שירות, תמיכה או הצלה? דרך האפליקציה אפשר גם לפנות אלינו ישירות ולדבר עם נציג ב-SMS. אם אתם יותר טיפוסים של הרשתות החברתיות, אז מעולה! אפשר לפנות אלינו ישירות לדף ה-Facebook שלנו.

 • הלוואות וחיוב קבוע

  תוכלו לקבל הלוואה במהירות ובקלות, לדחות את תחילת ההחזר או להתחיל להחזיר במידי, בתשלומים קבועים או משתנים. כל זה בשלושה שלבים פשוטים. ונניח שתרצו לעדכן או לבטל חיוב קבוע? מה אתם יודעים, גם את זה אפשר לעשות בקלות.