סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות max מדיניות השקעה חברתית | max

מדיניות השקעה חברתית ב-max


תחומי השקעה חברתית

חברת max בחרה להתמקד בקידום וטיפוח דור העתיד - הילדים והנוער. החברה פועלת ליצירת אפשרויות, צמצום פערים ומתן כלים, כך שילדים ובני נוער בסיכון יוכלו להגיע לידי מיצוי אופטימאלי של יכולותיהם ושילוב מיטבי בחברה. בנוסף, max פועלת להענקת שוויון הזדמנויות, סיוע לאוכלוסיות חלשות ותמיכה בשילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בקהילה.

 

עקרונות למדיניות השקעה חברתית

הפעילות הקהילתית של max מתבססת על 4 עקרונות מרכזיים:

חיבור הפעילות הקהילתית לפעילות העסקית ולערכי המותג ובחינת הקשר הכולל לאחריות תאגידית.

מיצוי המשאבים העומדים לרשות החברה.

ביסוס והעמקת הקשר עם השותפים בקהילה.

מעורבות עובדים בפעילות הקהילתית ובעשייה התנדבותית בקרבת המשרדים ובתדירות משתנה.

 

השותפים הקהילתיים

מתוך אמונה בכוחה של שותפות אמיתית, חברת max בחרה להתמקד בשותפויות עם מספר מצומצם של עמותות הפועלות בקהילה ועוסקות בקידום וטיפוח ילדים ובני נוער בסיכון:

עמותת "ילדים בסיכוי - המועצה לילד החוסה"

פנימיית "אחוזת שרה" בבני ברק

בית הספר היסודי "קוממיות" בשכונת פרדס כץ בבני ברק


בנוסף, מדי שנה מקפידה max לתמוך בפעילות עמותת "לאומי אחרי - קרן המאה למען דור המחר" של בנק לאומי - עמותה הפועלת לקידומם של בני נוער וצעירים, דור המחר של החברה הישראלית, באמצעות תמיכה בתכניות חינוכיות שונות הפועלות להעלאת מספר הזכאים לתעודת בגרות, לשיפור איכות תעודת הבגרות, להעלאת מספר המתגייסים לצה"ל לשירות איכותי ולהנגשת ההשכלה האקדמית עבור בני הנוער.


חברת max תומכת ומתנדבת גם במספר מצומצם של עמותות הפועלות לשילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בקהילה:

"כפר עופרים" כפר לאוטיסטים בוגרים בכפר הירוק

 עמותת אקי"ם

 עמותת הצ'יימס

 

מעורבות עובדים

בהתנדבותם, עובדי ומנהלי max מממשים את ערכי החברה. max מעודדת ורותמת את עובדיה ומנהליה לעשייה התנדבותית ולקשר שוטף עם השותפים הקהילתיים, ומציעה מגוון פעילויות התנדבות בעמותות וגופים שונים. לצורך מקסום ושימור מעורבות העובדים בקהילה, max מאפשרת לעובדיה ולמנהליה להתנדב על חשבון שעות העבודה.  

 

תרומות

המעורבות בקהילה באה לידי ביטוי, בין השאר, במתן תרומות כספיות ותרומות בשווה כסף לארגונים ולעמותות במשק הישראלי במטרה לסייע בתחומי חברה וקהילה, כגון: חינוך ילדים ובני נוער, שילוב אנשים עם מוגבלויות בקהילה, בריאות, איכות הסביבה וסיוע לאוכלוסיות חלשות. 
מדי שנה חברת max בוחנת את תקציב התרומה לקהילה, במסגרת תכנית העבודה השנתית, בהתאם למטרות והיעדים.

 

רתימת מחזיקי העניין

חברת max פועלת לרתימת מחזיקי העניין שלה לפעילות למען הקהילה בדרכים שונות. היא מעודדת את התמיכה והסיוע שלהם לשותפים הקהילתיים בהם היא עצמה תומכת ואף לעמותות וארגונים נוספים. בשנת 2009 השיקה max את 'עיגול ותרומה לטובה' שירות המאפשר ללקוחות החברה לעגל את סכומי העסקאות לשקל הקרוב ולתרום את סכום העיגול למגוון עמותות מאושרות, באמצעות עמותת עיגול לטובה, לפי בחירתם.

 

סיכום

חברת max הציבה לעצמה יעד לחבר את העשייה בתחומים השונים של האחריות התאגידית לפעילות אסטרטגית המנוהלת ומדווחת בראייה כוללת. המשמעות היא חיבור של תחומי האחריות התאגידית למטרות וליעדים העסקיים של החברה, הגדרת תחומי פעילות מרכזיים וסדרי עדיפויות במסגרת תפישה רחבה, הצבת מטרות וקביעת כלים למדידה תוך התייחסות לסטנדרטים מקומיים ובינלאומיים בתחום.

 

חזרה לדף אחריות חברתית ב-max

  • שתפו