סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית כרטיסים מהיום ב-max משלמים בנייד

מהיום ב-max כרטיס האשראי שלכם בנייד

הירשמו באפליקציית max ושלמו בנייד במהירות ובקלות בחנויות בארץ ובחו"ל; ועכשיו: מקבלים 10% החזר כספי על הקניות בתשלום בנייד ברשתות מובילות

​במקום "לגהץ" את הכרטיס, פשוט מצמידים ומשלמים! מהיום תוכלו לשלם באמצעות הטלפון הנייד שלכם – פשוט מצמידים את גב המכשיר למסוף בחנות, לא צריך לפתוח את האפליקציה, מחפשים על הקופה סימן של 4 קשתות אשר דומה ל-wifi, מזדהים במכשיר הנייד (כדי לפתוח נעילה) ומשלמים!


למה כדאי לכם לשלם בנייד?
 

לא צריך לזכור את הקוד הסודי של הכרטיס כשמשלמים בנייד – ניתן לשלם כל סכום ללא צורך בהקלדת הקוד הסודי.

קל ונוח - פשוט מצמידים את הטלפון הנייד שלכם למסוף בחנות עם סימן ה-wifi, מזדהים במכשיר הנייד ומשלמים.

כל היתרונות של כרטיס האשראי גם בנייד - תוכלו לצפות בפירוט החיובים באתר ובאפליקציה, לחלק לתשלומים, לבטל עסקה אם צריך ועוד, הכל בצורה מאובטחת ופשוטה.

ללא מגע – אין צורך למסור לקופאי את כרטיס האשראי, מצמידים את הטלפון שלכם למסוף ומשלמים.

מקבלים 10% החזר כספי על קניות, כולל כפל מבצעים - משלמים בנייד ברשתות מובילות  - צומת ספרים, rebar, רשת פוקס, פוקס Home, אמריקן איגל, אריאה, בילבונג, יאנגה, The Children Place, מנגו, קרביץ ואופטיקנה  ומקבלים עד 500 ₪  החזר כספי , בהתאם לתנאי ההטבה ולתקנון.

תקן בינלאומי  – אפליקציית התשלומים של  max מבוססת על תקן בינלאומי ומאפשרת תשלום בנייד גם בחו"ל.

 עדיין לא לקוחות maxהצטרפו ותתקדמו לתשלום בנייד>> 

 

לקוחות max עם מכשיר אייפון? שירות apple pay עדין לא פעיל בישראל - מבטיחים לעדכן אתכם ברגע שהשירות יהיה זמין. 

להצטרפות לבעלי אנדרואיד

שאלות ותשובות: כל מה שצריך לדעת על תשלום בנייד

1. מי יכול לשלם עם max בנייד? לקוחות max מחזיקי כרטיס חכם עם צ'יפ מסוג ויזה ומסטרקארד חוץ בנקאי וכרטיסי המועדונים. התשלום בנייד יתאפשר במכשירי אנדרואיד תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC - הרשמה באפליקציית max

כרגע אין תמיכה במכשירי אייפון, מאחר ושירות apple pay אינו נתמך בארץ. מבטיחים לעדכן ברגע שהאפשרות תפתח. 


2. איך מצטרפים לתשלום בנייד? כדי ליהנות מתשלום בנייד כל שצריך לעשות הוא להירשם באפליקציית max. אם אין לך עדיין את אפליקציית max - לינק להורדה.

אחרי שהצטרפת ניתן להתחיל לשלם בכל בתי העסק התומכים בתשלום בנייד, פשוט פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף בקופה וזהו, התשלום בוצע. לא צריך לפתוח את האפליקציה או להקליד קוד סודי של הכרטיס לתשלום.

*אם אין לך נעילת מסך, יש להצמיד את הנייד למסוף ואז יעלה מסך להזדהות של האפליקציה. יש להזדהות בדרך שבחרת (סיסמא או ביומטרי) ולהצמיד שנית את הנייד למסוף.


3. איפה אפשר לשלם בנייד? בכל בית עסק שתומך בטכנולוגיית תשלום בנייד – חפשו את סימן הקשתות (דומה ל-wifi) על הקופהכיום יש אלפי בתי עסק בהם ניתן לשלם בנייד, כגון: פוקס, פוקס home, מנגו, זארה, H&M ,rebar, אופטיקנה, בילבונג, צומת ספרים, קרביץ ועוד. עד סוף שנה ניתן יהיה לשלם בנייד בכל הרשתות בישראל, בשל רפורמת בנק ישראל שמחייבת את כל בתי העסק בישראל לעבור לתשלום חכם.4. איך משלמים בנייד? אחרי שהצטרפת ניתן להתחיל לשלם בכל בתי העסק התומכים בתשלום בנייד. פשוט פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף בקופה וזהו, התשלום בוצע. לא צריך לפתוח את האפליקציה או להקליד קוד סודי של הכרטיס לתשלום. 

*אם אין לך נעילת מסך, יש להצמיד את הנייד למסוף ואז יעלה מסך להזדהות של האפליקציה. יש להזדהות בדרך שבחרת (סיסמא או ביומטרי) ולהצמיד שנית את הנייד למסוף.


5. איפה ואיך מקבלים 10% החזר על הקניות על תשלום בנייד? משלמים עם max בנייד באחת מהרשתות המובילות בישראל - רשת פוקס, פוקס הום, אמריקן איגל, ארי, יאנגה, The Children Place, מנגו, בילבונג, rebar, צומת ספרים, קרביץ, אופטיקנה וכוורת של צה"ל ומקבלים 10% החזר כספי על הקניה, כולל כפל מבצעים. ניתן לצבור החזר של עד 500 ₪. ההחזר יועבר לכרטיס האשראי כזיכוי בסוף תקופת ההטבה. לפרטים מלאים>> 

 

6. אין לי כרטיס של max ואני רוצה לשלם בנייד, מה עליי לעשות? אפשר להתקדם לתשלום בנייד עם מגוון כרטיסי max, ביניהם: כרטיס SKYMAX שצובר נקודות לטיסות ומלונות, כרטיס maxBACK שמחזיר לכם כסף על כל קנייה ועוד. מוזמנים לבחור את כרטיס max שמתאים לכם ולהצטרף>>
 

7. אני רוצה לשנות או להוסיף כרטיס max לתשלום בנייד. איך עושים את זה? בהצטרפות לתשלום בנייד נרשם אוטומטית הכרטיס העיקרי שלך. ממש בקרוב תהיה אפשרות להוסיף כרטיסים נוספים ולהחליף במידת הצורך את כרטיס ברירת המחדל לתשלום.


8. האם קיים הבדל בין תשלום בנייד לתשלום בכרטיס האשראי? אין שום הבדל. בדומה לתשלום בכרטיס האשראי, התשלום בנייד מאובטח בסטנדרט בינלאומי וכולל את כל הטבות הכרטיס והמועדון. כמובן שהוא כולל גם את תכנית הפינוקים של max. בקיצור, כל מה שאתם רגילים לעשות בכרטיס אשראי, עכשיו אפשר גם בתשלום בנייד. 


9. האם צריך קוד סודי כדי לשלם עם max בנייד? לא. פשוט מצמידים את גב הנייד, מזדהים ומשלמים. התשלום מאובטח ובהתאם לסטנדרט בינלאומי.10. ניסיתי להירשם לתשלום בנייד באפליקציה ולא הצלחתי – מה עושים? יש לוודא שהגרסה של אפליקציית max היא העדכנית ביותר על מכשירך (אפשר לבדוק דרך חנות האפליקציות). תשלום בנייד מתאפשר במכשירי אנדרואיד שאינם פרוצים מגרסה 6 ומעלה. בנוסף, הרישום מתאפשר לבעלי כרטיס max ממותג ויזה (בימים הקרובים יהיה ניתן לשלם עם כרטיסים ממותג מאסטרקארד).


11. ניסיתי לשלם ולא הצלחתי, מה עושים? יש לבדוק אם ה-NFC פתוח בהגדרות המכשיר שלך. אפשר להוריד את כיסוי הנייד ולנסות שוב. אם בכל זאת לא הצלחת נשמח לעזור. שירות בסמס: 055-7000154 בטלפון: 03-6178888.


12. מה קורה אם הטלפון שלי לא ברשותי? נמסר לתיקון/נגנב/אבד? אל חשש, השירות מאובטח ונדרש הזיהוי שלכם (פנים, אצבע, סיסמה), אבל כדי להיות רגועים אפשר להתקשר אלינו ונחסום את השירות באפליקציה. שירות בסמס: 055-7000154 בטלפון:03-6178888.


13. האם תשלום בנייד כרוך בתשלום או עמלה? לא. תשלום בנייד זהה לעסקה רגילה בכרטיס אשראי ואינו כרוך בעמלה.


14. מה עושים כשפג תוקף כרטיס האשראי וממתינים לכרטיס חדש? לא צריך לעשות כלום, כרטיס האשראי מתעדכן אוטומטית במערכת.


15. האם אפשר לשלם עם הנייד גם בחו"ל? אפליקציית התשלומים של max מבוססת על תקן בינלאומי של ויזה ומסטרקארד ומאפשרת תשלום בנייד גם בחו"ל שם הטכנולוגיה נפוצה אף יותר. 

  • שתפו