סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

מרכז הספורט ספרא

מנוי שנתי יחיד ב-3,380 ₪ במקום 4,500 ₪

במיקום מרכזי בירושלים אל מול נוף מדהים של כנסת ישראל ומוזיאון ישראל ממוקם מרכז הספורט. המרכז, הפרוש על פני 42 דונם, מציע למנוייו ליהנות מקומפלקס כושר איכותי ומתקדם ובו למעלה מ-100 מכשירי כושר מהמתקדמים בעולם, מתוצרת חברת Technogym. 

בנוסף במרכז בריכת שחייה מחודשת הגדולה בעיר, 3 מגרשי טניס מחודשים, אולמות סקווש היחידים בירושלים ומהאיכותיים מסוגם בעולם, בצמוד למרכז אצטדיון אתלטיקה-קלה שנבנה ברמת איכות בינלאומית. במרכז פועל גם סטודיו לשיעורי כושר ותנועה (בתשלום נפרד), אשר מציע מגוון שיעורים עשיר (למעלה מ-200 שיעורים בחודש) כגון: זומבה, אירובי, עיצוב, פילאטיס, יוגה, פלדנקרייז, אירובי מדרגה ועוד.

לרשות המנויים עומד מגרש חנייה צמוד ומפוקח. 

פרטים נוספים:

הזמנת/רכישת מנוי בקטגוריית בן זוג, מותנית ברכישת מנוי יחיד 

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

מרכז הספורט גבעת רם
דרך ברודצקי
ירושלים
02-6586611


מפה

חשוב לדעת

*ההטבה היא עד גמר המלאי *על מנת לממש את ההטבה שרכשת, עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי של max הפעילים שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של max. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואך לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי max בלבד לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER, FREE, DEBIT ורכש. *max /בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.