סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

מרתון סמסונג דיגיטל ת"א 2021

1+1 ב- 90 ₪ (תמורת פינוק)

מרתון סמסונג תל-אביב 2021, אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל, יתקיים השנה במתכונת מיוחדת בדומה למרתונים המובילים בעולם בגרסתו הדיגיטלית. 
האירוע יתקיים תחת המוטו – "כולנו רצים יחד וכל אחד לחוד". כולנו נרוץ יחד באותו יום ובאותה שעה עם מספרי החזה, החולצות ונהיה חלק מ"חג המרתון". בכל רחבי הארץ ירוצו אלפי רצים כל אחד ואחת במסלול אותו הם בוחרים לעצמם.

איך זה עובד?

השנה המרוץ יתקיים באופן דיגיטלי:

מורידים את ההטבה בכפתור

נכנסים לאתר המרתון, בוחרים מקצה (מרחק) ונרשמים למרוץ (ניתן להשתמש בכל קוד עד פעמיים).

אוספים את ערכת המרוץ ממגוון נקודות האיסוף ברחבי הארץ (ערכת המרוץ כוללת את חולצת המרתון הרשמית, מדליית המרוץ, מספר חזה, מדבקת פינישר ופינוקים נוספים מנותני החסות).

מתכננים מסלול ריצה במקום שאתם אוהבים לפי המקצה אליו נרשמתם (מרתון, 10 ק"מ ו- 5 ק"מ) – המסלול יכול להיות בכל מקום שתבחרו!

מורידים את אפליקציית המרוץ (לינק להורדת האפליקציה יישלח בחודש המרוץ).

ביום המרוץ, 19/2, נפעיל את אפליקציית המרוץ (לו"ז מפורט באתר המרתון) כל אחד לפי המקצה שלו ונזנק יחד, עם חולצת המרוץ ומספר החזה!

במרוץ אפשר לרוץ עם חברים, עם קבוצת ריצה או לבד בשקט שלכם במסלול שבחרתם.

בסוף המרוץ תוכלו להעניק לעצמכם את מדליית המרוץ המעוצבת שמחכה בערכה ולהדפיס את תעודת הסיום האישית.

התוצאה רשמית ואישית אך לא תהיה הכרזה על מקומות 1, 2, 3

אופן מימוש:

את הקוד יש להזין בחלונית "פרטים אישיים" בעמוד "ברשותי קוד קופון". ניתן להשתמש בכל קוד עד פעמיים. 

כזה אני רוצה

חשוב לדעת

*את ההטבה יש לממש עד לתום התוקף המופיע בעמוד, לאחר מכן לא יינתן החזר כספי. *תמורת פינוק *המרתון יתקיים בגרסה הדיגיטלית כמפורט בעמוד ההטבה *max/ בית העסק רשאים להפסיק/ לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת *max אינו אחראי במקרה של ביטול/ דחייה של האירוע *אין כפל מבצעים והנחות *ניתן להזמין עד 13.2.21 או עד גמר המלאי, המוקדם מביניהם *מלאי מינימלי: 500 *ניתן להזמין עד 2 הטבות ללקוח בחודש *לכל מירוץ גיל מינימאלי להשתתפות, לפרטים באתר מרתון תל אביב *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.