סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

ביטוח נסיעות לחו"ל

חמישה ימים ראשונים חינם

לאור החזרה ההדרגתית של הנסיעות לחו"ל, ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עבור מדינות עם שיעור תחלואה נמוך, מה שנקרא: מדינות ירוקות (הרשימה מתעדכנת מעת לעת). כיסוי עבור הוצאות רפואיות בחו"ל הקשור בנגיף הקורונה כלול בחבילת הבסיס, לדוגמה: הוצאות אשפוז, תרופות, הטסת מלווה והארכת שהות. בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה.

יש להפעיל את הביטוח בטרם כל נסיעה. אי הפעלת הביטוח תגרום לאי כיסוי ביטוחי.

פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל של לקוחות פלטינה וזהב עסקי הסתיימה ב-2.9.17 וגם לגבי כרטיסים אלו יש להפעיל את הביטוח לפני כל נסיעה.

ההטבה מעניקה חמישה ימי חינם ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לכל תקופת הנסיעה

ההטבה של ימי ביטוח בחינם כוללת רובד ראשי (כמפורט בחלק ב', פרקים 1, 2 ו-3 בתנאי הפוליסה) בגבולות אחריות הנקובים בפוליסה (ללא הגבלה בשכר מנתח, או ביום אשפוז).
ברכישת ביטוח הרחבת כבודה לכל תקופת הנסיעה ניתן ליהנות מחמישה ימים ראשונים גם עבור הרחבה זו.
בנוסף לכך, לקוחות פלטינה נהנים מהטבות בכיסויים נוספים, כגון: החזרת ילדים לישראל (במידה ונרכשה פוליסה גם לילדים), עיכוב טיסה והמשך הוצאות ללא אשפוז בישראל.

סוגי הכיסוי הביטוחי וגבולות אחריות (רובד ראשי):
להלן פירוט הכיסויים וגבולות האחריות המוענקים ברובד הראשי ע"י איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ ("AIG") ללקוחות כרטיס זהב, בינלאומי, זהב עסקי ופלטינה:

• הוצאות אשפוז - 1,250,000 דולר
• הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז - כלול בגבול האחריות
• פינוי ממקום האירוע הביטוחי לבית חולים​ - כלול בגבול האחריות
• הטסה רפואית​ לישראל - כלול בגבול האחריות
• תרופות - 450 דולר
• טיפול חירום בשיניים - 1,000 דולר
• חבות כלפי צד שלישי​ - 100,000 דולר

• הטסת מלווה​ - 2,000 דולר (מעל 3 ימי אשפוז)
• הארכת שהות בחו"ל - 3,000 דולר
• ​העברה של גופה - ​כלול בגבול האחריות
• היריון עד שבוע 12 שאובחן לראשונה בחו"ל​ - ​כלול בגבול האחריות


הרחבת ביטוח הנסיעות לחו''ל: AIG מאפשרת לכם להרחיב את הכיסוי הביטוחי ע"י רכישת הרחבות בהתאמה אישית כגון: כבודה, קיצור נסיעה, ספורט אתגרי/חורף, חילוץ והצלה, החמרה למצב רפואי קודם, הריון ועוד.

לתמצית הכיסויים המוצעים על ידי AIG >>

תשובות לשאלות נפוצות על ביטוח נסיעות לחו"ל >>

ניתן גם לחייג 2808* או 03-9277888
שעות פעילות מוקד AIG: ימים ראשון-חמישי: 08:00 עד 18:00


להפעלת הביטוח

פרטי בית העסק

AIG
הסיבים 25
פתח תקווה
03-9277888


חשוב לדעת

*זכאים לביטוח נסיעות לחו"ל חינם מחזיקי כרטיס max. תושבי ישראל מגיל 18 עד גיל 85 אשר ברשותם כרטיס בתוקף, שלא בוטל, לרבות בזמן הנסיעה, ושירכשו פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של AIG. *הכיסוי הוא על-פי תנאי פוליסת AIG Traveller וייכנס לתוקפו רק בכפוף להפעלת הביטוח לפני כל נסיעה ומסירת כל המידע הנדרש ל-AIG, וכן לאחר קבלת מספר פוליסה מ-AIG שיהווה אישור לכניסת הביטוח לתוקף. *ההטבה אינה כוללת כיסוי להריון ו/או החמרת מצב רפואי קודם ו/או הרחבות נוספות. *הביטוח אינו מכסה פעילות מסוג ספורט אתגרי. *בכפוף לשפעול (אקטיבציה) של הכרטיס. *קבלת ההטבה ב-AIG, הפעלת הפוליסה ורכישת הרחבות ו/או כיסויים נוספים לפוליסה הינם בכפוף לתנאי החיתום של AIG ונהליה. *בכפוף לתקנון AIG המפורסם באתר max ובאתר האינטרנט של AIG. ההטבות יכולות להשתנות מעת לעת.