סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

רוצים להקטין את החיוב? זה ללא עלות!

בוחרים 3 עסקאות שבצעתם, מחלקים ל-3 תשלומים ודוחים חלק מהתשלומים לחודשים הבאים. ללא ריבית!

איך עושים את זה?

לוחצים על העסקה בעמוד "פירוט החיובים" שם ניתן למצוא כפתור "חלוקת העסקה לתשלומים". כשאי אפשר לחלק עסקה מסוימת, מסיבות שונות, פשוט לא יופיע הכפתור.

אוקיי, לחצתי על הכפתור, מה יקרה אחר כך?

צריך לבחור את מספר התשלומים, לעבור על כל התנאים ולאשר. וזהו, מאותו רגע העסקה כבר לא תהיה "עסקה רגילה" אלא "עסקת קרדיט" על פי מספר התשלומים שבחרת.

ואיך מקבלים את ההטבה?

את ההטבה מקבלים רק על 3 עסקאות שחולקו ל-3 תשלומים. אם תבחרו לחלק ל-4 תשלומים או יותר תחויבו בריבית הקרדיט בכרטיס. כמן כן, אם תחלקו מעל 3 עסקאות, החל מהעסקה הרביעית תחויבו בריבית הקרדיט בכרטיס. לאחר בחירת התשלומים יופיע סיכום פרטי הפעולה שבצעתם. במידה ובחרתם לחלק ל-3 תשלומים בלבד תוכלו לראות שגובה הריבית הוא 0% ואין עלויות נוספות.

 שימו לב: בעסקאות שתבחרו לחלק ללא עלות, התשלום הראשון יחויב כבר במועד החיוב הקרוב.

איזה עסקאות ניתן לחלק לתשלומים?

אפשר לחלק לתשלומים כל עסקה רגילה או הוראת קבע מעל 75 ₪ שלא חויבה עדיין.

בנוסף, ניתן לחלק לתשלומים עסקאות שכבר חויבו, כל עוד לא עברו 30 יום ממועד ביצוע העסקה.

לבחירת העסקאות

חשוב לדעת

*ההטבה ניתנת למחזיקי כרטיס max בלבד (לא כולל כרטיסי בנק לאומי, Pepper, DEBIT, FREE ורכש). *מימוש ההטבה אפשרי עד ל- 3 עסקאות שבוצעו בתקופת ההטבה (20.3.2020-20.4.2020) או עסקאות שבוצעו 30 יום לפני בקשת החלוקה לתשלומים. *החל מהעסקה הרביעית ו/או בפריסה ל-4 תשלומים ויותר תחויב בריבית בהתאם לריבית הקרדיט בכרטיס. *הפריסה אפשרית בעסקאות מעל 75 ₪ שבוצעו בש"ח בלבד. *ההטבה אינה חלה על עסקאות דחויות או עסקאות במטבע חוץ.*בכפוף לתנאי ההצטרפות, בהתאם ליתרת האשראי הפנויה בכרטיס וכפוף לאישורה של max. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *המלווה: max.