סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

סטודיו C אונליין

סט אימונים מתנה

לקוחות max, פתחנו עבורכן את האפשרות לצפות באימוני אונליין של מתחם סטודיו C, כל כמה ימים נעלה כאן סרטון של אימון חדש. סך הכל 11 אימונים. 

בנוסף, תוכלו ליהנות מאימונים בזמן אמת בקבוצה הפרטית בפייסבוק של סטודיו C, שם המדריכות מעבירות 3 אימונים בלייב כל יום, להצטרפות לקבוצה>> 

*אישור על הצטרפות לקבוצה יישלח אליכם תוך כמה שעות

 

סרטון מספר 1 - שיעור HIITלצפייה>>

Hiit- High Intensity Interval Training

אימון היט הינו אימון אינטרוולים העובד על מספר מרכיבי כושר גופני במקביל. בדר״כ בנוי על זמנים מוקצבים עם מנוחות קצרות בין תרגיל לתרגיל.

 

סרטון מספר 2 - שיעור COREלצפייה >>

Core= ליבה, מרכז.

שיעור שעובד על כל הגוף תוך שימת דגש על שרירי הליבה, השרירים המייצבים את עמוד השדרה והאגן. עבודה על שיווי משקל, יציבה, תנועתיות וקיבוע של עמוד השדרה.


סרטון מספר 3 – אימון קצר של 7 דקות עם 6 תרגיליםלצפייה>>

סרטון מספר 4 - אימון בטן –– לצפייה>>

סדנת בטן שטוחה היא אחת ממגון השיעורים הרבים בסטודיו סי. מטרת הסדנא לחזק את השרירים בבטן תוך שימת דגש על כל האזורים בבטן.

 

סרטון מספר 5 – התעמלות עם ילדים

לצפייה באימון קצר>>

לצפייה באימון ארוך>>

אימון עם ילדים- אימון שמתאים לכולם!!! כמה דקות ביום של פעילות ספורטיבית מגבשת עם הילדים, מפעילה את כל הגוף והכי חשוב נעשית יחד הורה וילד.


פרטי בית העסק

סטודיו C

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*תוקף למימוש ההטבה: עד 30.6.20 או עד גמר המלאי המוקדם מבינהם *התמונה להמחשה בלבד *מקס/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת * מוצרים/שירותים והמבצע/ההטבה באחריות של בית העסק *תשלום בכרטיס אשראי max בלבד, לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER, FREE, DEBIT ורכש *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות