סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
מקבלים את הכסף חזרה מ-max
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

פינוק אונליין - 30 ₪ החזר כספי

בקניה ב-70 ₪ ומעלה ב-PayBack (תמורת פינוק)

אוהבים את עלי אקספרס? מתים על אסוס? עם שירות max PayBack מקבלים החזר כספי על הקניות באתרים מובילים באינטרנט ומהיום אפשר גם להוריד קופון תמורת פינוק ולקבל 30 ₪ החזר כספי בקניה ב 70 ₪ ומעלה בנוסף לאחוזי ההחזר הקיימים בשירות.

איך זה עובד:
1. מזמינים קופון בלחיצה על הכפתור
2. מקבלים מייל והודעת PUSH או SMS עם מספר הקופון אותו יש להקליד באתר PayBack
3. רוכשים עם כרטיס max באחד מהאתרים בשירות ב-70 ₪ ומעלה (בעסקה אחת בהתאם לכוכביות מטה)
4. והופה קיבלתם 30 ₪ החזר כספי באתר PayBack


חשוב לדעת – על מנת ליהנות משירות PayBack ומהקופון עליך להירשם לשירות (אם עדין לא נרשמת נפנק אותך גם ב 10 ₪ מתנת הצטרפות) ולרכוש באתר לבחירתך דרך PayBack ובכפוף לתנאי השירות.


מבחינתי אפשר להתקדם להזמנה

חשוב לדעת

*לא ניתן לשייך יותר מפינוק/קופון אחד לעסקה. *הקופון אישי ואינו ניתן להעברה. *הקופון תקף לחודשיים מיום הזמנתו. *ניתן להזמין קופון אחד בחודש ללקוח (ברמת ת"ז). *ניתן לפדות את מתנת ההצטרפות יחד עם העסקאות הרגילות (במידה ואושרו) כאשר מגיעים להחזר כספי של 50 ₪ ומעלה (ללא החזר כספי של הקופונים). *ניתן לפדות את הקופון בכל רגע נתון במידה ואושר החזר PayBack ע"י בית העסק (כלומר עבר לסטטוס מ"ממתין" ל"מאושר"). *ברישום לשירות PayBack הנכם נרשמים לשירות הניתן על-ידי חברת קאשבק אונליין בע"מ. *השירות מנוהל על ידיה ובאחריותה הבלעדית. *השירות ניתן לכל כרטיסי האשראי max למעט כרטיסי Free, Debit, Cash Card ורכש ובתנאי שנרשמת לשירות. *סכום ההחזר הכספי בעסקת תשלומים יחושב לפי סכום העסקה המלא ולא לפי כל תשלום (לא כולל מסים, מע"מ, אגרות, משלוח, מתנה, הנחות או זיכויים, החזרים או ביטולים, עמלות מט"ח ואחריות מורחבת). *לא ייצבר החזר כספי בגין עסקה שבוטלה. *שימוש בקופונים שלא ניתנו במסגרת שירות זה עלולים למנוע קבלת החזר כספי. *תוספים לדפדפן כגון חוסם פרסומות עלולים למנוע החזר. *מומלץ למחוק cookies (עוגיות) לפני המעבר לאתר הקניות. *max אינה צד לעסקה באתרי האינטרנט, והמוצרים/השירותים (לרבות מחיריהם, טיבם, איכותם, מועדי אספקתם, הרישום לשירות, המשלוח, התשלומים וההחזרים הכספיים וכיו"ב) הם באחריותם הבלעדית של בתי העסק וחברת קאשבק אונליין בע"מ. *התמונות להמחשה בלבד. *בכפוף לתנאי השימוש המלאים כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.