סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

Mommy care

תו קניה 200 ₪ לאתר ב-145 ₪

מאמי קר הינה חברה ישראלית מובילה הפועלת בארץ ובעולם ומתמחה בפיתוח ושיווק מוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים לנשים הרות, אמהות, תינוקות וילדים. מוצרי מאמי קר משקפים את התפיסה המעמידה בראש מעייניה את הדאגה לאם היולדת, לתינוק ולאיכות הסביבה. בפיתוח המוצרים הושקעו מאמצי מחקר ופיתוח רבים ע"י מומחים בתחום הביוכימיה אשר בחנו בקפידה כל רכיב ורכיב במטרה להגיע לתרכובות טבעיות, יעילות ובטוחות יותר לשימוש.


מוצרי מאמי קר מחולקים למספר קטגוריות: 
מוצרים לנשים בהריון ולאחר הלידה | מוצרים לתינוקות ולילדים | מוצרי קיץ, טיולים והגנה מפני השמש | מוצרי נקיון וחיטוי | אביזרים וביגוד . 

מוצרינו אינם מכילים: פארבנים או חומרים משמרים כימיים אחרים | וזלין,פטרולטום, או כל שמן מינרלי אחר, SLS/SLES/ALS או כל מקציף כימי אחר

המוצרינו עשויים ממרכיבים צמחיים תוך התמקדות בצמחי מרפא כגון תמציות קלנדולה, חמאות שיאה וקקאו, אלוורה, שמן זית ושקדים ועוד.

מהות ההטבה:
תו קניה 200 ₪ לרכישת מוצרים באתר

פרטים נוספים:
כולל משלוח חינם 
כולל כפל מבצעים, ללא כפל קופונים
ניתן לממש קוד אחד בעסקה
לא יינתן עודף/זיכוי בגין מימוש חלקי
הקוד לא ניתן להמרה במזומן
התמונות להמחשה בלבד
מנפיק התו : מאמי קר בע"מ 

אופן מימוש:
לאחר הרכישה יתקבל קוד קופון באישור ההזמנה ובהודעת SMS. את קוד הקופון יש להזין בעמוד התשלום באתר.

כזה אני רוצה

חשוב לדעת

*את ההטבה יש לממש עד לתום התוקף המופיע בעמוד, לאחר מכן לא יינתן החזר כספי. *את ההטבה יש לממש עד לתום התוקף המופיע בעמוד, לאחר מכן לא יינתן החזר כספי. *עד גמר המלאי *התמונות להמחשה בלבד *התשלום באמצעות כרטיס אשראי max בלבד. *לא כולל כרטיסי FREE ,DEBIT ורכש.*max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *המבצע והמוצרים/שירותים הינם באחריות בית העסק בלבד. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות