סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

Kipling

שובר למימוש באתר בשווי 300 ₪ ב-230 ₪

קיפלינג הוא סיפור של להט ויצירתיות עזים מהולים ברוח יזמית. 
ב-1987 החליטו שלושה חברים מבירת האופנה העולמית, שהעולם זקוק לתיקים באיכות גבוהה שיהיו ייחודיים, שיקיים ו... לא משעממים! הם יצרו שורה של תיקי קז'ואל צבעוניים, ספורטיביים ברוחם ופונקציונאליים. מעל הכל, תיקי קיפלינג ניחנו בגישה שלעולם אינה רצינית מדי, נפוחה מחשיבות עצמית או תקועה במקום אחד. בקיצור... כיף של תיקים. 
הם קראו למותג Kipling, על שמו של רודיארד קיפלינג, הסופר שתיעד את מסעותיו ברחבי העולם וידוע בעיקר בזכות יצירתו "ספר הג'ונגל". עד מהרה הפכו תיקי קיפלינג לחלק מההרפתקה היומיומית של נשים וגברים ברחבי העולם. 
כיום, קופיפי הקמע של קיפלינג הם ללא ספק היונקים שביקרו בהכי הרבה ארצות בעולם כשהם משתלשלים ממגוון שלם של תיקי יד, מזוודות ותיקים רב תכליתיים. טרנדיים אבל שימושיים, משובחים אך במחיר סביר, עמידים אך נועזים, התיקים של קיפלינג הם פריט החובה של נשים ביותר מ-70 מדינות. ללא ספק מונקי ביזנס רציני.אופן המימוש:
לאחר הרכישה יתקבל קוד קופון באישור ההזמנה ובהודעת SMS. 
יש להזין את קוד הקופון בסל הקניות באתר. 
כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

אתר kipling

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

​*השובר כולל כפל מבצעים והנחות, ללא כפל הטבות לחברי מועדון *ניתן לממש את השובר באתר בלבד *לא ניתן להזין יותר משובר אחד בקנייה. *הקוד לא ניתן להמרה במזומן *לא יינתן עוד\זיכוי חלקי על שובר שלא מומש במלואו. *התמונות להמחשה בלבד *התשלום באמצעות כרטיס אשראי max בלבד. *לא כולל כרטיסי FREE ,DEBIT ורכש.*max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *המבצע והמוצרים/שירותים הינם באחריות בית העסק בלבד. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.