סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

ספר עברית

ספר דיגיטלי ב-15 ₪ במקום 42 ₪ תמורת פינוק

לקרוא יותר ספרים, ויותר ספרים שתאהבו. "עברית" היא חנות מקוונת של ספרים דיגיטליים ומודפסים, ישנים וחדשים. החנות הוקמה בשנת 2010 כחנות לספרים דיגיטליים, והחל משנת 2018 מציעה לרכישה גם ספרים מודפסים במשלוח מהיר. אנחנו ב"עברית" מאמינים שקריאה מרחיבה את השכלתנו, מעשירה את הדמיון שלנו, ומפתחת בנו אמפתיה שבפשטות ובהנאה הופכת אותנו לאנשים טובים יותר. לכן המטרה שלנו היא להעשיר את מגוון הספרים, לתת כלים לבחירת הספרים שמתאימים לך, ולהנגיש אותם באמצעות מחיר הוגן, שירות משלוחים יעיל ואפליקציית קריאה דיגיטלית נוחה.

מהות ההטבה: השובר מקנה בחירת ספר להורדה מכל המאגר הקיים. *לאחר רכישת הספר תקבלו 4 ספרים במתנה (טעונים כבר בפנים).
 
פרטים נוספים:
ניתן למשש 24/7 
יש להזין את קוד ההטבה בסל הקניות 
ניתן לממש שובר אחד בקנייה
בירורים במייל/ צאט
יש להירשם לאתר לצורך ביצוע הזמנה ומימוש הקופון

אופן המימוש: היכנסו לאתר, בחרו כל ספר דיגיטלי, בעמוד הקופה הקלידו את קוד ההטבה האישי שקיבלתם בשורת "יש לי קוד". ודאו שמחיר הספר מתאפס וסיימו את תהליך הרכישה. הספר דיגיטלי ימתין לכם באפליקציית "עברית" (להורדה חינם). יש להתחבר עם אותו שם משתמש וסיסמא באתר ובאפליקציה. 


כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

עברית - חנות ספרים

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*ההטבה היא עד גמר המלאי. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי max בלבד לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER, FREE, DEBIT ורכש. *max /בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.