סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

הטבה בתדלוק למחזיקי כרטיס אשראי "ביחד בשבילך"

הנחות בתדלוק ברשת "דלק" ובחנויות הנוחות "מנטה"

מחזיקי כרטיס אשראי "ביחד בשבילך" – מתדלקים בתחנות התדלוק "דלק" ונהנים מהנחות. 

מהות ההטבה:
23 אג' הנחה לליטר בנזין 
10% הנחה על מגוון מוצרים בחנויות מנטה 

אופן המימוש: 
ההנחה למתדלקים באמצעות כרטיס אשראי של מועדון "ביחד בשבילך" 
ההנחה תינתן בעת החיוב החודשי 

פרטים נוספים: 
ההנחה תינתן רק בתחנות התדלוק של "דלק" הכלולות ברשימה
ההנחה תינתן ממחיר מחירון בשירות מלא המתפרסם באתר דלק, גם בעמדות השירות העצמי
ההנחה ב"מנטה" לא תינתן עבור סיגריות, מוצרי טבק ושירותים מתקדמים כגון: משיכת מזומנים, שירותי תשלומים, טעינה סלולארית, עיתונים, שירותי סליקה, טלפונים סלולריים, כרטיסי תדלוק, מוצרי ושירותי דואר, כרטיסים נטעינם מכל סוג (לרבות "כרטיסי מתנה"), כל מוצר ושירות שמחירו נתון תחת פיקוח וכל מוצר או שירות אחר אשר דלק תחליט לא להעניק לגביו הנחה או להעניק הנחה אחרת מזו הנקובה לעיל. 


פרטי בית העסק

דלק + מנטה

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*ביום 07/09/20 תסתיים "הטבת דלק" המעניקה הנחה בתדלוק בתחנות וברכישות בחנויות מנטה. לאחר מועד זה לא ניתן יהיה לממש את ההטבה. *מועדון ביחד בשבילך ו/או בית העסק רשאים לשנות או לבטל את ההטבות בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *המוצרים והשירותים באחריות בית העסק בלבד. *אין כפל מבצעים והנחות. *ההטבות יינתנו רק למשלמים באמצעות כרטיס האשראי של מועדון "ביחד בשבילך". *התמונות להמחשה בלבד. *הנחות בדלק: הנחה תינתן רק בתחנות התדלוק של "דלק" הכלולות ברשימת התחנות המתפרסמת באתר המועדון. *ההנחה תינתן ממחיר מחירון בשירות מלא המתפרסם באתר דלק, גם בעמדות השירות העצמי. *אין התחייבות להעניק הנחה בתחנות עצמאיות. *רשימת 

התחנות המלאה באתר דלק. *הנחות במנטה: ההנחה תינתן בעת החיוב החודשי. *ההנחה לא כוללת: סיגריות, מוצרי טבק ושירותים מתקדמים כגון- משיכת מזומנים, שירותי תשלומים, טעינה סלולארית, עיתונים, שירותי סליקה, טלפונים סלולריים, כרטיסי תדלוק, מוצרי ושירותי דואר, כרטיסים נטענים מכל סוג (לרבות "כרטיסי מתנה" ), כל מוצר ושירות שמחירו נתון תחת פיקוח וכל מוצר או שירות אחר אשר דלק תחליט לא להעניק לגביו הנחה או להעניק לגבי הנחה אחרת מזו הנקובה לעיל.