סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

מופעי מועדון GRAY

50 ₪ הנחה לכרטיס יחיד (תמורת פינוק)

GRAY – הבית החם להופעות חיות

הגריי מארח את מיטב האומנים, סטנדאפיסטים, הצגות ומופעי ילדים והמרצים בישראל תוך שמת דגש על תוכן איכותי, מגוון ותוסס העונה לשביעות רצון קהל המבלים.
בגריי תמצאו בית לחזור אליו שוב שוב וליהנות מבילוי אולטימטיבי המשלב תפריט עשיר ומשובח, בר שתייה מגוון והופעות שהופכות רגש למציאות.

מהות ההטבה:
50 ₪ הנחה למופע לבחירה ממגוון מופעי GRAY מודיעין, ת"א ויהוד.

*ההטבה תקפה רק למופעי מוזיקה
יש להתעדכן ברשימת האירועים טרם רכישות ההטבה בקישור זה

אופן המימוש:
לאחר הרכישה יתקבל קוד קופון בטלפון הנייד המעודכן באתר ובאישור ההזמנה.
יש להיכנס לאתר המועדון בקישור הזה, לבחור מופע רצוי ובסיום להזין את קוד הקופון.

שימו לב, אישור ההזמנה אינו מהווה כרטיס כניסה, חובה להשלים רכישה באתר מועדון GRAY
 
האירועים יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות

כזה אני רוצה

חשוב לדעת

​*ההטבה עד גמר המלאי *תוקף המבצע - התאריך המצוין באתר *ניתן להזמין עד 2 פריטים ללקוח בחודש *מספר המקומות מוגבל *הטבה שפג תוקפה איננה ניתנת למימוש על ידי הלקוח ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת עליך להגיע למשרדי בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של max. *הכרטיסים ימתינו בקופות האירוע, מומלץ להביא אישור הזמנה שנשלח במייל. *max אינה אחראית במקרה של ביטולים/שינויים באירוע. *max/בית העסק רשאיות להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *התמונה להמחשה בלבד. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי של max  (לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER, FREE, DEBIT ורכש) *למידע עבור נוהל ביטולים בשל הקורונה נא לברר מול בית העסק. *את ההטבה יש לממש עד לתום התוקף המופיע בעמוד, לאחר מכן לא יינתן החזר כספי. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות