סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הטבות על סרטים זה max
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

סינמטק תל אביב

1+1 ב-43 ₪, כולל סופ"ש וחג (תמורת פינוק)

לאור המצב בית העסק סגור ולא ניתן להזמין ולממש הטבה זו, אבל יש לנו עוד המון הטבות להציע: לכל הטבות הקיץ 

סינמטק תל-אביב, הראשון בסינמטקים בישראל, משמש מוסד אלטרנטיבי לבתי הקולנוע המסחריים ומציג באופן שוטף סרטים מקומיים ובינלאומיים עבור קהל המתעניין בקולנוע איכותי, קלאסי וניסיוני ואינו זוכה לכך בבתי הקולנוע המסחריים. כמו כן, הסינמטק מציע לציבור הרחב מגוון תוכניות המחנכות לצפייה בקולנוע ולהבנת אמנות הקולנוע וההיסטוריה שלה. מתחם החדש של הסינמטק כולל חמישה אולמות קולנוע מאפורים בעלי ציוד הקרנה ומערכת סאונד מהמתקדמים בעולם, בית קפה ומסעדה

הסינמטק יפתח את האולמות ב- 14.6.2020

דגשים לאור המצב:
כניסה לאולמות מחייבת מדידת חום
יש להקפיד על שמירת מרחק של 2 מטר במרחבים השונים ובאולמות
חובה לעטות מסכה
הישיבה באולם תתאפשר ליחידים/קבוצות באופן שבין כל יחיד או קבוצה יישמר מושב ריק אחד לפחות ("קבוצה"- מי שרכשו כרטיסים במשותף בהזמנה אחת) 


להסבר על אופן מימוש ההטבה לחץ כאן

פרטים נוספים:

כולל פסטיבל הילדים 

אופן המימוש:

לאחר הזמנת ההטבה, יתקבל קוד קופון באישור ההזמנה ובהודעת SMS למכשיר הנייד. על מנת לממש את ההטבה, יש להזין את הקוד באתר.

פרטי בית העסק

סינמטק תל אביב
הארבעה 5
תל אביב-יפו
חייגו-6876*

אתר אינטרנט
מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 50 כרטיסים. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *מימוש הכרטיסים בכל ימות השבוע כולל סופ"ש וחגים. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס אשראי max שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של max. *למשלמים בכרטיס אשראי max, לא כולל כרטיסי FREE, רכש, DEBIT, בנק לאומי וכרטיסי PEPPER. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.