סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

פיצה עגבניה

מגש משפחתי L + תוספות ב-30 ₪ (תמורת פינוק)


בפיצה עגבניה איכות וטריות היא מילת המפתח: הבצק הטרי והפריך, דק כמובן, עשוי מתערובת הקמחים הייחודית של הרשת, גבינת המוצרלה היא האיכותית ביותר (100% חלב) ורוטב העגבניות הטעים במיוחד. שמן הזית ממנו עשויים בצק הפיצה והרוטב, נמסק במיוחד עבור הרשת– כל אלה מתאחדים לכדי פיצה איכותית וטעימה הנאפית בתנורי האבן לעיני הלקוח. 

מהות ההטבה: מגש משפחתי L + תוספות (עד 3 תוספות)  

פרטים נוספים:

תקף בישיבה ו T.A - בהתאם להנחיות משרד הבריאות

לבדיקת מימוש הטבה במשלוחים/ או זמינות משלוחים נא לפנות לסניפים

משלוח בתוספת תשלום בהתאם לתעריפי המשלוחים בכל סניף ובהתאם לזמינות המשלוחים בכל סניף

לבדיקת זמינות המשלוחים נא לפנות לסניפים

קיים מינימום הזמנה בכל סניף 

עד 3 תוספות

תקף בכל סניפי הרשת למעט סניף הרצליה

לא תקף לתוספות מיוחדות

 

אופן המימוש: לאחר הרכישה יתקבל קוד קופון לטלפון הנייד ולכתובת המייל המעודכנת בפרטי החבר. את הקוד יש למסור לנציג המכירה בעת ההזמנה מבית העסק.


כזה אני רוצה

חשוב לדעת

*ההטבה היא עד גמר המלאי. *תוקף המבצע – התאריך המצוין באתר.*הטבה שפג תוקפה איננה ניתנת למימוש על ידי הלקוח ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת עליך ליצור קשר /להגיע לבית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של max. *מומלץ להביא אישור הזמנה שנשלח במייל. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי max  בלבד. *max אינה אחראית במקרה של ביטולים/שינויים בפרטי המבצע. *max/בית העסק רשאיות להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *התמונה להמחשה בלבד. *לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER, FREE, DEBIT ורכש. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.