סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

רשת בורגרים

שמיניית מיני בורגרים ב-69 ₪ (תמורת פינוק)

רשת Burgerim הוקמה ב- 2008 ובסוף 2014 נרכשה ע"י קבוצת BBB ויחד עם תהליך קולינרי עמוק של שדרוג ומיתוג מחדש – הפכה למעצמה של מזון מהיר אבל מיוחד ומוקפד, שירות אישי ודגש על חיוך ואירוח. Burgerim מציעה את האפשרות ליהנות בארוחה אחת עם מיני המבורגרים במגוון טעמים עשיר.

איך זה עובד?
לאחר הזמנת ההטבה (התשלום מבוצע בהזמנת ההטבה) יישלח אליך קוד קופון במייל או ב SMS למכשיר הנייד שברשותך. בנוסף ניתן למצוא במסך הפינוקים שלי את ההטבה עם קוד הקופון.
למימוש ההטבה יש להציג את קוד הקופון באחד מסניפי רשת בורגרים

פרטים נוספים:

משלוח בתוספת תשלום מול בית העסק

בכפוף לתשלום דמי משלוח/מינימום הזמנה לפי סניפי הרשת 

לרשימת סניפים לחצו כאן 
תקף לכל סניפי הרשת, למעט סניף שדה התעופה רמון וירושלים (סגור)
משקל הבורגרים כ-80 גרם לפני צלייה 
אין כפל מבצעים והטבות ובכלל הטבות מועדון
לא ניתן להזמנה דרך אתרי און ליין
תקף במשלוח/בישיבה בסניף
התמונה להמחשה בלבד

לרשימת הסניפים

*ניתן לבטל את ההטבה מול שירות הלקוחות בטלפון: 03-6178888, בימים א'-ה': 8:30 - 16:00. בכפוף למדיניות הביטולים.

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

חשוב לדעת

*ניתן להזמין ולממש את ההטבה עד: 31.12.21 או עד גמר המלאי, המוקדם מבינהם. *ההטבה מקנה 8 מיני בורגרים ברשת בורגרים ב 69 ₪ במקום 122 ₪. תקף בהזמנת משלוח בלבד. *עלות משלוח משתנה מאיזור לאיזור בכפוף למדיניות המשלוחים של בורגרים. *אין כפל מבצעים והנחות. *ניתן לממש עד 2 קופונים בהזמנה. *ההטבה תקפה בכל הסניפים למעט סניף רמון –שדה תעופה. *לא ניתן להמיר את הבורגרים למנות אחרות בתפריט. *מלאי מינימאלי: 2,000 קודי קופון. *ניתן להזמין ולממש עד שני קופונים ללקוח (ברמת ת"ז) בחודש. *למימוש יש להציג את קוד הקופון באחד מסניפי רשת בורגרים שמשתתפים במבצע. *לבדיקת כשרות ורשימת סניפים באתר בורגרים. *ההטבה אישית ואינה ניתנת להעברה. *התמונה להמחשה בלבד. * max /בית העסק רשאים לשנות או לבטל את המבצע/ הטבה בכל עת וללא הודעה מוקדמת.*המוצרים והשירותים באחריות בית העסק בלבד. *תשלום בכרטיסי אשראי של max בלבד (לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER, FREE, DEBIT ורכש) *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות