סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
האטרקציות הכי מפנקות זה max
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

פארק תמנע

1+1 החל מ-39 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

לאחר ההזמנה יש להתקשר לבית העסק לשריון מקומות - רכישת הכרטיסים אינה מבטיחה מקום בסיור

הפארק הינו בקעה רחבה מוקפת במצוקים תלולים המשתרעת על שטח של כ-60,000 דונם ובה התקבצו נופים מיוחדים ותופעות טבע, יחד עם אתרי עתיקות היסטוריים קדומים לצד אטרקציות ופעילויות מגוונות לכל המשפחה. בסיור עצמאי באתרי הפארק תגלו למעלה מ-20 מסלולי טיול משולטים, העוברים באתרים כגון: הפטרייה, קניון הפרצופים, הקשתות, עמודי שלמה, עמק ציורי הסלע, מכרות הנחושת הקדומים ועוד.

לצד אתרי הטיול תוכלו ליהנות משלל אטרקציות: מיצג "מכרות הזמן", מילוי בקבוקים בחול צבעוני, ביקור באוהל מועד והמשכן המשוחזרים (בליווי מדריך), אגם תמנע המוקף סככות צל ופינות ישיבה. בתשלום נוסף ניתן ליהנות גם משייט בסירות פדלים והשכרת אופניים.

פארק תמנע מקיים סיורי עששיות מרהיבים, בהם הפארק מתעורר לחיים לאחר שקיעת החמה. בסיור נוכל לחוות קצת חושך מדברי אמיתי והרבה הרבה כוכבים.בנוסף לכך, נראה רכסים שלמים נצבעים בתאורה עוצרת נשימה, דמויות ובעלי חיים מדבריים מוקרנים על ההרים ומשחקי אור וצל המלווים את המטיילים בדרכם ומעצימים את חווית הסיור.
הסיור הינו מודרך וההתניידות בסיור היא עם רכבכם הפרטי. נבקר באתר הפטרייה המפורסם ובעמודי שלמה המרהיבים ולסיום נבקר באגם הקסום של תמנע, שם ניתן ליהנות מפעילות של מילוי בקבוק חול צבעוני למזכרת ותה צמחים. יש להצטייד במים לשתייה, בגדים נוחים לעונה ומומלץ להגיע עם נעליים סגורות. משך הסיור הוא כשעתיים וחצי.הסיור מותאם לכול הגילים ויש בו הליכה קלה בשטח.

פרטים נוספים:

הכניסה לפארק תמנע נמצאת כ-20 ק"מ מצפון לאילת (כביש 90). 

באירועים מיוחדים, סיורים ומופעים תידרש תוספת תשלום בבית העסק.

טלפון: 08-6316756 

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנה

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

פארק תמנע
אילת
08-6316756

אתר אינטרנט
מפה

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של max. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש, DEBIT, בנק לאומי וכרטיסי PEPPER. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.