סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

החווה של חווה - אטרקציות לכל המשפחה

1+1 החל מ-25 ₪ (תמורת פינוק) והנחות נוספות

בחווה של חווה מגוון גדול של בעלי חיים, מרחבים עצומים, שבילים רחבים ובעיקר פעילויות ואטרקציות שונות המתאימות לילדים, לקבוצות ולמשפחות והכל כלול.

בחווה מגוון פעילויות:
רכיבה על חמורים
אפיית פיתות
חצר ליטוף ענקית
רכבת לרפת, חליבת עיזים וגיבון גבינה
הפרחת יונת דואר
מתנפחים יבשים ורטובים, ג'ימבורי ועוד המון הפתעות

פרטים נוספים:
האתר פתוח לקהל הרחב בחגים וחופשות של משרד החינוך בלבד, האתר אינו פעיל בשבתות
הפעילות בתאום מראש בלבד
המקום נגיש לנכים
לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנהלבירור אם האטרקציה פתוחה כעת, מומלץ להתקשר למקום בטרם ההגעה
כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

החווה של חוה
קיבוץ חפץ חיים
08-8593876


מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד.*על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של max. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.