סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
האטרקציות הכי מפנקות זה max
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

לונה פארק תל אביב

1+1 ב-125 ₪ (תמורת פינוק)

באתר מגוון אטרקציות לילדים, נוער ולכל אוהבי האקסטרים. הקטנטנים יהנו מקרוסלות, ראלי ספארי, מגלשות מים ועוד. הצעירים ידהרו במכוניות מתנגשות, בגלגל הענק וברכבת ההרים.והגדולים ממש יחגגו על האנקונדה, הטופ ספין והסקיי לופ. בלילה הכל מואר בהמון צבע ויוצר תחושה של חגיגה גדולה ומתמשכת.

חדש בלונה פארק:
שני מתקנים משפחתיים חדשים: האופנועים המעופפים והמונורייל וכן גם מתקן הדה קינג, השרשראות והגלגל הענק.

פרטים נוספים:
בסיום הרכישה יש להדפיס את אישור ההזמנה ולהציגו בעת ההגעה למקום
הכניסה בתשלום לילדים מגיל שנתיים
לילד עד גיל שנתיים הכניסה היא חינם בהצגת תעודת זהות בקופה
כרטיס הכניסה מאפשר שימוש במתקנים ללא הגבלה, למעט מתקני "האייסקייט" (החלקה על הקרח) ומתקן "הסינמה לונה" (כרוך בתשלום נוסף)
לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנה

ייתכנו ימים סגורים, יש להתעדכן טרם ההגעה לאתר.

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

לונה פארק
גני התערוכה
03-6427060

אתר אינטרנט
מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 16,330. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של max. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש, DEBIT, בנק לאומי וכרטיסי PEPPER. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.