סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
האטרקציות הכי מפנקות זה max
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

לונה פארק תל אביב

1+1 ב-130 ₪ (תמורת פינוק)

לאור המצב בית העסק סגור ולא ניתן להזמין ולממש הטבה זו, אבל יש לנו עוד המון הטבות להציע: לכל הטבות הקיץ 

באתר מגוון אטרקציות לילדים, נוער ולכל אוהבי האקסטרים. הקטנטנים ייהנו מקרוסלות, ראלי ספארי, מגלשות מים ועוד. הצעירים ידהרו במכוניות מתנגשות, בגלגל הענק וברכבת ההרים. הגדולים ממש יחגגו על האנקונדה, הטופ ספין והסקיי לופ.

פרטים נוספים:
בנוסף להטבת 1+1 ניתן להזמין הטבת כרטיס ליחיד ב-65 ₪ תמורת פינוק
בסיום הרכישה יש להדפיס את אישור ההזמנה ולהציגו בעת ההגעה למקום
הכניסה בתשלום לילדים מגיל שנתיים
לילד עד גיל שנתיים הכניסה היא חינם בהצגת תעודת זהות בקופה
כרטיס הכניסה מאפשר שימוש במתקנים ללא הגבלה, למעט מתקני "האייסקייט" (החלקה על הקרח) ומתקן "הסינמה לונה" (כרוך בתשלום נוסף)
לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להגיע עם כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנה

ייתכנו ימים סגורים, יש להתעדכן טרם ההגעה לאתר.

פרטי בית העסק

לונה פארק
גני התערוכה
03-6427060

אתר אינטרנט
מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 12,000 כרטיסים. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש ברמת ת"ז. *הטבת כרטיס יחיד: ניתן להזמין הטבה אחת בחודש ברמת ת"ז *תוקף למימוש הטבת 1+1 והטבת כרטיס יחיד (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של ההטבה ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *בהטבת 1+1 יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה ב max. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש, DEBIT, בנק לאומי וכרטיסי PEPPER. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.