כסף בחזרה על כל ההוצאות בעסקmaxBack business

כרטיס maxBack – מקס בק

מקבלים כסף בחזרה גם על תשלומי מסים בעסק

  • החזר על כל הוצאה בעסק - באמצעות גיפטקארד דיגיטלי

  • לא משלמים דמי כרטיס לשנה

  • נהנים מהחזר כספי של עד 15% על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay-Back

  • מסגרת אשראי נוספת למסגרת בבנק

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותג

קיים בבינלאומי, זהב, ופלטינה

מועדי חיוב: 2, 10

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס

ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים

תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם.

 

משתמשים בכרטיס maxBack ומקבלים החזר על כל הקניות שלכם. בכל חודש תצברו נקודות מסך ההוצאות שלכם בכרטיס וכאשר תגיעו ל-75 נקודות, תוכלו לממש אותן באמצעות giftcard דיגיטלי לשימוש בעשרות רשתות בישראל. 

לא צריך לצאת מהבית כדי לממש את הנקודות, מהיום תוכלו לממש אותן גם באתרי Terminal X ומגה ספורט.

נכנסים לאפליקציית max (לינקים להורדה כאן למטה) לוחצים על כפתור פעולות בכרטיס המופיע בעמוד הבית ובוחרים את כרטיס ה- maxBack שלכם. לוחצים על כפתור ההחזר שמגיע לי ומזדהים כדי לראות את כמות הנקודות שצברתם עד כה. אם צברתם מעל 75 שקלים, תוכלו ללחוץ על כפתור ההזמנה ולבחור את הסכום אותו תרצו לטעון. לאחר מכן ישלח אליכם מסרון עם קישור לקבלת הגיפטקארד באפליקציית My gift. יש להזין את הקוד שקיבלתם, אם אפליקציית My Gift מותקנת בנייד שלכם, היא תפתח אוטומטית. אם לא - יש להורידה. בקופת העסק יש להראות את מספר הכרטיס שמופיע באפליקציה לאחר לחיצה על "לתשלום בקופה".  

להסבר המלא בסרטון>>

להורדת אפליקציית max למכשירי אייפון

להורדת אפליקציית max למכשירי אנדרואיד

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

 

חשוב לדעת:

*כפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון מועדון maxBack. *צבירת נקודות maxBack מתבצעת בגין ביצוע עסקאות בכרטיס, כהגדרתן בתקנון. *לא ניתן לצבור יותר מ-2,000 נקודות בשנה קלנדרית אחת, ולא ניתן לצבור יותר מ-6,000 נקודות בכלל סלי הנקודות בכרטיס בתקופת הצבירה (כמשמעה בתקנון) – קרי, לא ניתן לצבור למעלה מ-6,000 נקודות סה"כ בכרטיס בתקופת הצבירה. בתום תקופת הצבירה, לאחר המרת ו/או מחיקת הנקודות הצבורות, לפי העניין, ימשיך הכרטיס לצבור נקודות בהתאם להוראות תקנון זה. *לא ניתן להמיר פחות מ-75 נקודות, ולא ניתן להמיר את סל הנקודות לפני מועד החיוב השני בכרטיס ממועד הפעלתו. *יחס הצבירה בשנה הראשונה מהפעלת הכרטיס הינו 1%, החל מהשנה השנייה יחס הצבירה הינו 0.75%. *בעסקאות עם מוסדות, יחס הצבירה בשנה הראשונה לאחר הפעלת הכרטיס הינו 0.5%, החל מהשנה השנייה יחס הצבירה הינו 0.375%. *פטור מדמי כרטיס: למשך 12 החודשים הראשונים ממועד הנפקת הכרטיס, וכל עוד הכרטיס משוייך למועדון maxBack. בתום הטבת הפטור מדמי כרטיס ייגבו דמי כרטיס בסך 19.90 ₪ לכרטיס פלטינה ו-15.90 לכרטיס זהב/בינלאומי. דמי הכרטיס עשויים להשתנות מעת לעת. *max תהיה רשאית לשנות את דמי הכרטיס בכל עת בכפוף לכל דין. *הכרטיס מצורף לתוכנית הפינוקים וההטבות תמורת פינוק של max, בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של max. ככל שהלקוח מצורף למסלול מועדוני תעופה בכרטיס/ים אחר/ים, עסקאות שתבוצענה בכרטיס זה לא יזכו בצבירת נקודות למועדוני תעופה. *הנפקת הכרטיס כפופה לאישור max ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף מסוג כלשהו. *מסגרת האשראי הניתנת מטעם max היא מסגרת אחת בעבור כל העסקאות המבוצעות בכרטיס. *לרבות הסכום הכולל של עסקאות תשלומים והלוואות. *ההלוואה כפופה לאישורה של max. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ. *ביטוח נסיעות: בכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveler המלאים של איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ הניתנים לעיון באתר האינטרנט של AIG, ובאתר האינטרנט של max. *עקב משבר הקורונה ייתכנו שינויים בתנאי הטבת הביטוח. *הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו או להיריון. *הביטוח בחינם ניתן עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו"ל בלבד. *ברכישת ביטוח נסיעות לכל תקופת הנסיעה. *לאחר תקופת ההטבה, התשלום בהתאם לפוליסה שנרכשה.*חיוב חודשי קבוע: לא ניתן לקבוע סכום החזר חודשי הנמוך מ-200 ש"ח או 1% ממסגרת האשראי (על פי הגבוה מביניהם). *לסכום הנדחה תתווסף ריבית יומית כפי שתקבע לכרטיס. *אם מחזיק הכרטיס לא הגדיר חיוב חודשי קבוע, הכרטיס יחויב בסך כל החיובים שבוצעו בפועל בכרטיס. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של כרטיס maxBack. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות.