צוברים ביטקוין בכל קנייה בכרטיס!maxBack CRYPTO

מצטרפים עכשיו ולא משלמים דמי כרטיס

  • צוברים כסף על כל הקניות בכרטיס, שיומר לביטקויןבאופן אוטומטי וללא עמלה

    • נהנים מיחס צבירה משתלם על כל 160 ₪ שמוציאים בכרטיס צוברים 1 ₪ שמומר אוטומטית לביטקוין

  • לא משלמים דמי כרטיס בשנה הראשונה

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותג

קיים בזהב ופלטינה

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט פלוס, קרדיט 30+

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

זהו כרטיס האשראי הראשון בישראל שהופך את הקניות שלך לביטקוין, ללא כל מאמץ. חברת max יצרה כרטיס אשראי מהפכני שכל ההוצאות בו נצברות לשקלים, המומרים פעם בחודש, באופן אוטומטי וללא עלות, למטבע ביטקוין, זאת בהתאם לשער ההמרה מש״ח לביטקוין במועד ההמרה. המטבעות נצברים בחשבון ייעודי חדש שנפתח בעת הפעלת הכרטיס בחברת Bits of Gold.

Bits of Gold היא החברה הגדולה בישראל למסחר במטבעות דיגיטליים, כפופה לרגולציה ישראלית ומשרתת יותר מ-150 אלף לקוחות. 

maxBack CRYPTO מתאים לכולם, לוותיקים בשוק המטבעות הדיגיטליים ולמי שמעוניין לבצע את צעדיו הראשונים בצורה קלה, בטוחה ונוחה. עם הזמנת הכרטיס, max פותחת עבורך חשבון ב-Bits of Gold, אליו יכנסו חלקי ביטקוין אשר max תרכוש אחת לחודש בהתאם לסך הקניות והשימושים בכרטיסך בחודש הקודם.

כל הוצאה של 160 ₪ בכרטיס שווה ל-1 ₪ שיומר אוטומטית לביטקוין (יחס הצבירה של הוצאות מוסדיות, כלומר תשלום לרשויות ושירותים ממשלתיים, הוא כל 320 ₪ שווים 1 שקל).

מרכזים בכרטיס maxBack CRYPTO את כל ההוצאות, על מנת לצבור כמה שיותר שקלים שמומרים לביטקוין. עם מועד החיוב החודשי, השקלים שנצברו במהלך החודש מומרים לביטקוין (בהתאם לשער במועד ההמרה), ומופקדים בחשבון האישי ב-Bits of Gold באופן אוטומטי וללא עמלה. אפשר להתעדכן בכל זמן ביתרת המטבעות ובשווי שלהם בשקלים באתר ובאפליקציית max או באזור האישי באתר Bits of Gold.

בעת הפעלת כרטיס maxBack CRYPTO נפתח, ללא תשלום, חשבון עם סיסמה בחברת Bits of Gold. חשבון זה כולל שירותי משמורת מטבעות המאובטח באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומייתר את הצורך בפתיחת ארנק דיגיטלי ("ארנק חם") או כספת פיזית ("ארנק קר"), המצריכים התקנה, גיבוי סיסמאות ואבטחה שוטפת. השימוש בחשבון קל ונוח לתפעול ממכשיר הנייד או מהמחשב האישי.

בחשבון אפשר לקנות ולמכור ביטקוין, אית'ריום, ובהמשך גם מטבעות נוספים, ישירות מול Bits of Gold. ללקוחות הרוכשים בכרטיס maxback CRYPTO תינתן הנחה של 6% על עמלת ההמרה משקלים למטבעות דיגיטליים.

למי שכבר יש חשבון ב-Bits of Gold יפתח חשבון ייעודי נוסף עם הזמנת הכרטיס. החשבון הנוסף של max הוא חשבון "במעגל סגור" המאפשר מסלול מאובטח ונוח יותר של החזרת הכסף לחשבון הבנק בפעולת מכירת מטבעות, ומכאן יתרונו.

 

דרך החשבון ב-Bits of Gold. לוחצים על מכירה, מזינים את כמות המטבעות שרוצים למכור מתוך הכמות שנצברה ואת פרטי הבנק, מאשרים וזהו. הכסף יתקבל בחשבון הבנק על שם הלקוח בלבד תוך מספר ימי עסקים, לרוב כבר ביום למחרת.

 

 

כן, על מכירת מטבעות דיגיטליים דרך Bits of Gold יש עמלת שירות של 6.95%. המינימום הנדרש בהעברה בנקאית מ-Bits of Gold לחשבון בנק הוא 750 ש״ח.

 

  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם

 

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

 

לראשונה בישראל: כרטיס אשראי שצובר קאש בק לביטקוין בכל קנייה

לראשונה בישראל: כרטיס אשראי שצובר קאש בק לביטקוין בכל קנייה

חברת max, בשיתוף חברת Bits of Gold, משיקות את כרטיס האשראי maxBack Crypto, שצובר אוטומטית, בכל קנייה, קאש בק לביטקוין, לחשבון מאובטח, ללא עמלה וקל לתפעול

לכתבה המלאה
טיפים למשקיע המתחיל במטבעות קריפטו

טיפים למשקיע המתחיל במטבעות קריפטו

מטבעות הקריפטו ובראשם הביטקוין מרכזים עניין עצום מצד המשקיעים, שמנסים לפזר את הערפל של המורכבות הטכנולוגית והמונחים המסובכים – ולא תמיד מצליחים. מה כדאי לדעת לפני כניסה לזירת ההשקעות הזו? וגם: לראשונה בישראל - כרטיס אשראי שצובר קאש בק לביטקוין

לכתבה המלאה
קריפטו: מילון המונחים השלם למשקיע המתחיל

קריפטו: מילון המונחים השלם למשקיע המתחיל

מטבעות קריפטוגרפיים הם כבר מזמן לא העתיד. הם ההווה והם כאן כדי להישאר. חברת max בשיתוף Bits of Gold משיקים לראשונה בישראל את כרטיס maxBack Crypto , שצובר לכם קאש בק לביטקוין בכל קנייה, ומזמינים אתכם להכיר את עולם הקריפטו

לקריאה נוספת
נכון או לא נכון? שוברים 6 מיתוסים על ביטקוין

נכון או לא נכון? שוברים 6 מיתוסים על ביטקוין

המטבע הדיגיטלי כבר הצליח לבלבל רבים ולעלות חששות, אז זה הזמן לבחון כמה מיתוסים פופולריים סביב הביטקוין, ולבדוק האם מדובר בעובדות או בשמועות בלבד

לכתבה המלאה
ביטקוין ועוד 6: היכרות עם מטבעות הקריפטו הגדולים

ביטקוין ועוד 6: היכרות עם מטבעות הקריפטו הגדולים

בעוד שהביטקוין והאיתריום עושים את דרכם הפתלתלה אך הבטוחה ללב הקונצנזוס, בעולם פועלים כ-19 אלף מטבעות דיגיטליים – רובם לא מוכרים. מהן קטגוריות הפעילות שלהם ומהם 7 המטבעות הגדולים כיום?

לכתבה המלאה

חשוב לדעת:

כרטיס maxBack CRYPTO הוא פרי שיתוף פעולה בין max לבין ביטס אוף גולד בע"מ ("Bits of Gold"), במסגרתו הלקוח מתקשר עם max לצורך הנפקת כרטיס האשראי ובמקביל מתקשר עם Bits of Gold לצורך פתיחת חשבון אישי, צבירת מטבעות וירטואליים בחשבון האישי וביצוע עסקאות קריפטו בנכסים הדיגיטליים של Bits of Gold בהתאם לתנאי השימוש של Bits of Gold | ההצטרפות לכרטיס maxBack CRYPTO כפופה לתנאיה ולאישורה של max | צבירת והפקדת מטבעות וירטואליים תתבצע כנגד ביצוע "עסקאות" בכרטיס, כהגדרתן בתקנון כרטיס maxBack CRYPTO המצורף כחלק ממסמכי ההצטרפות לכרטיס ויהיה זמין בכל עת באתר max ובכפוף למגבלת זכאות שנתית של 2,000 ₪ | יחס צבירה בעסקאות מול מוסדות המדינה: ביחס המרה של 320 ₪ יומרו 1 ₪ לביטקוין בכפוף למגבלת זכאות שנתית של 2,000 ₪ | הפטור מעמלת דמי הכרטיס יחול למשך 12 חודשים ממועד הנפקת הכרטיס, וכל עוד הכרטיס מוגדר ככרטיס maxBack CRYPTO. לאחר תקופת ההטבה, ייגבו דמי כרטיס חודשיים בסך 19.90 ₪ או בסכום אחר, כפי שישתנה מעת לעת בהתאם לתעריפון העמלות של max | ההנחה בעמלה הנגבית על ידי ביטס תינתן רק למשלמים בכרטיס maxBack CRYPTO | הכרטיס מצורף לתכנית הפינוקים וההטבות של max, בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות |עסקאות בכרטיס maxBack CRYPTO לא יזכו בצבירת נקודות למועדוני תעופה | אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל| שירותי ההמרה למטבעות וירטואליים, ביצוע עסקאות במטבעות וביטולן, צפייה ביתרת המטבעות, השלכות מיסוי, היבטי אבטחת מידע ועלות השירותים כאמור - הינם באחריותה הבלעדית של Bits of Gold, הפועלת מתוקף אישור עיסוק זמני בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסים מוסדרים (מס' רישיון: 56716) ובהתאם לתנאי השימוש המפורסמים על ידה. שער ההמרה ₪/ביטקויין נקבע ומפורסם על ידי Bits of Gold.