הדרך הכי נוחה לתת מתנהכרטיס my gift

כרטיס המתנה הדיגיטלי שתמיד מוכן ומזומן לקניות ברשתות מובילות

  • קונים מתנות בלי לצאת מהבית - Gift Card דיגיטלי לקניות ברשתות מובילות

  • בוחרים את הסכום שרוצים לתת - עד 1,000 ₪ בכל חודש

  • קובעים מתי המתנה תגיע - הפתעה משמחת בתזמון מושלם

  • מפנקים חברים - אפשר להעביר יתרה מהכרטיס למי שאוהבים

מידע חשוב על הכרטיס

מתנה דיגיטלית מבלי לצאת מהבית

כל כרטיסי המתנה בנייד שלך

קבלת פירוט העסקאות בנייד

טוענים בסכום לפי בחירה

הכרטיס תקף ל-5 שנים

הרכישה אפשרית מכרטיס ויזה או מאסטארקארד

כל הכרטיסים שלכם נמצאים במקום אחד - באתר mygift או באפליקציה, בהם תוכלו גם לברר מה היתרה בכל כרטיס. 

ניתן לבחור Gift Card דיגיטלי לרשתות הבאות: DREAMCARD, Termainal X, שילב, FOXhome, ללין, אירוקה, 4Chef, מחסני השוק וקואופ שופ.

לא. בתהליך ההזמנה אתם יכולים לקבוע את המועד בו המתנה תגיע ליעדה (שתי אפשרויות: עם סיום ההזמנה, או בתאריך ושעה לבחירתכם), אך מרגע שההזמנה אושרה לא תוכלו לעדכן את המועד שבחרתם.

ה-Gift Card תקף ל-5 שנים מרגע שהונפק, ולא ניתן להאריך מעבר לזה.

אין הגבלה על כמות הכרטיסים, אבל כן יש הגבלה על הסכום. בכל חודש ניתן להזמין כרטיסי מתנה בשווי של עד 1,000 ₪, כלומר - תוכלו לקנות כרטיס אחד בשווי 1,000 ₪, עשרה כרטיסים בשווי 100 ₪ כל אחד וכן הלאה.

לחיצה כאן תוביל אתכם לחלון, שבו תצטרכו להזדהות באמצעות מספר הטלפון שאיתו ביצעתם את ההזמנה/ות. לאחר האימות תוכלו לצפות ברשימת ההזמנות שביצעתם. בנוסף, תוכלו לגלות בצורה זו האם מקבלי המתנות כבר הפעילו את ה-Gift Card שקניתם להם.

 

כרטיס המתנה יגיע אליכם ב-SMS, ובו קישור לצפייה בכרטיס באתר המותאם או באפליקציה. כאשר תרצו לממש את המתנה בבית העסק או האתר הרלוונטיים, תצטרכו ללחוץ על הכפתור "לתשלום בקופה". מרגע הלחיצה על כפתור זה ולמשך עשר דקות, יופיע לכם על הצד מספר הכרטיס, התוקף שלו וה-CVV (למעשה, כל הפרטים שצריך כדי לשלם באמצעות הכרטיס).

אם אתם לא מצליחים למצוא את הודעת ה-SMS שבה קיבלתם את המתנה, תחפשו בתיבת ההודעות שלכם את "mygift" - זה שם השולח שלנו.

בשלב זה לא תוכלו לעשות את זה. אם, למשל, קיבלתם כרטיס מתנה לרשת סופר-פארם, לא תוכלו להחליף לכרטיס של אחת הרשתות האחרונות.

מדיניות ההחזרים משתנה בין בתי העסק. יש לבדוק את זה עם ברשת בה רכשתם.

בשלב זה, ניתן לרכוש כרטיס אחד לכל הזמנה.

על פי חוק, אין באפשרותנו לנפק חשבוניות מס על קניית כרטיסי מתנה. עם השלמת ההזמנה, נשלח למייל שלך אישור הזמנה ובו כל הפרטים על הרכישה והתשלום.

לשאלות ובירורים, חייגו 03-6177761

חשוב לדעת: *השימוש ב-Gift Card בהתאם לתקנון אשר מופיע גם באפליקציית mygift ובאתר המותאם, תחת "רשתות מכבדות" בכרטיס הרלוונטי. *רשימת הרשתות עשויה להשתנות מעת לעת, הרשימה המעודכנת זמינה באפליקציה/אתר מותאם של mygift. *לשאלות ובירורים, חייגו 03-6177761.