הכרטיס שכל עובד חייב בארנקGift card max נטען Executive

16.5% הנחה קבועה בכרטיס ההטבות הנטען

  • כרטיס הטבות נטען לשימוש רב פעמי, ומאפשר טעינה חוזרת

  • מקבלים הנחה קבועה של 16.5% למימוש ביותר מ-100 רשתות מובילות וגם באונליין

  • אפשר לטעון את הכרטיס עד 2,500 ₪ בחודש, בכל פעם - בין 100 ל-1,000 ₪

מידע חשוב על הכרטיס

למחזיקי כרטיס אשראי
max Executive

ארגון Executive

קוד: 303006

ניתן למימוש
במגוון רשתות נבחרות

סכום הטעינה המקסימלי בחודש - עד 2,500 ₪

לא יינתן עודף על שימוש חלקי בכרטיס

הכרטיס אישי ולא ניתן להעברה

מפעילים את הכרטיס בקלות כאן, על ידי הקלדת פרטי הכרטיס ומספר תעודת הזהות של בעל כרטיס Executive

הכי קל לעשות את זה באפליקציית max - פשוט נכנסים לאפליקציה ונכנסים דרך התפריט למסך "פעולות בכרטיס". בוחרים את כרטיס max Executive שלכם, לוחצים על "טעינה" ומזינים את הסכום לפי בחירתכם. זהו! הכרטיס נטען. 

הכרטיס ניתן לטעינה גם באתר. מכניסים את קוד הארגון (303006), מספר כרטיס ה-GiftCard, הסכום לטעינה ופרטי האשראי - ואפשר להתחיל ליהנות.

כאן תוכלו לצפות ברשימת הרשתות המכבדות את הכרטיס הפיזי

כאן תוכלו לצפות ברשימת הרשתות המכבדות את הכרטיס הדיגיטלי

*רשימת הרשתות עשויה להשתנות בין כרטיס פיזי לכרטיס דיגיטלי בעת ההמרה

מנפיקים כרטיס אשראי Executive ומקבלים גיפט קארד נטען בערכת ההצטרפות עם שליח עד הבית!

להצטרפות

חשוב לדעת: *הכרטיס הינו "כרטיס תשלום" כהגדרתו של מונח זה בחוק כרטיסי חיוב, התשמ"ו- 1986. *הכרטיס ניתן לטעינה באמצעות כרטיס אשראי max אליו הוא קושר: כרטיס אשראי executive, כרטיס אשראי Business, כרטיס אשראי במסגרת פרויקט מצ'פרים חברים (Leaders) בלבד. *תוקפו של כרטיס זה מודפס על גבי הכרטיס, לאחר מועד זה לא יכובד. *הכרטיס יכובד בהתאם לתנאים וההגבלות המופיעים על גבי הכרטיס ובעלון הנלווה לו. *הכרטיס מזכה את המחזיק בו עד לסכום היתרה הטעון בו. *לא יינתן עודף בגין שימוש חלקי בכרטיס. *הכרטיס הינו כרטיס אישי ולא ניתן להעברה. *כרטיס פגום/מזויף לא יכובד. *הכרטיס מונפק ע"י max בע"מ. *ככל שיחולו שינויים בתנאים וההגבלות החלים על כיבוד ומימוש הכרטיס, יפורסמו אלה באתר. *שירות לקוחות 03-6177711. *קבלת כרטיס ה-giftcard מותנית בהפעלת כרטיס האשראי אליו הוא מקושר. *ההטבה למצטרפים חדשים בלבד. *הטבה חד פעמית. *הכרטיס יישלח לכל לקוח שהפעיל את כרטיס האשראי executive/כרטיס אשראי Business/כרטיס אשראי במסגרת פרויקט מצ'פרים חברים (Leaders) כ-15 ימי עסקים מיום הפעלת כרטיס האשראי. *לעניין זה "עסקה" לא כולל משיכות מזומנים, עמלות, ריביות, הלוואות ומוצרי אשראי שונים.