לחסוך כל הדרך לקופה+WINCARD

כרטיס אשראי מחסני השוק

הכרטיס שמעניק מבצעים והטבות ברשת מחסני השוק

 • נהנים מתכנית הפינוקים של MAX

  מאות הטבות והנחות לאטרקציות 

 • מקבלים מתנת הצטרפות - 100 ₪ לקנייה בסניפי הרשת ובקואופ

 • לא משלמים דמי כרטיס לשנה

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותג

קיים בזהב/פלטינה, כרטיס חכם

 

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

 • עשרות מבצעים והנחות בלעדיות למחזיקי כרטיס +WINCARD ברשת מחסני השוק והקואופ
 • מתנת יום הולדת תחכה לכם בסניפים בחודש יום ההולדת!
 • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, הופעות חיות, סרטים, הצגות ועוד.
 • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים
 • קביעת גובה החזר חודשי בהתאם להוצאות
 • הלוואות לכל מטרה במגוון מסלולים

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

חשוב לדעת:

*ידוע לי כי כרטיס האשראי ישמש גם ככרטיס חבר מועדון וחלות עליו כל החובות והזכויות בכפוף לתקנון מועדון "+WINCARD", המפורסם באתר www.m-shuk.net, כפי שיתעדכן מפעם לפעם. *הטבת הצטרפותניתנת למימוש במשך חודשיים ממועד הפעלת כרטיס האשראי. *מתנת יום הולדת: מתנה אחת ללקוח ביום ההולדת, איסוף בסניף. הטבת יום ההולדת תכנס לתוקף בחודש העוקב לחודש ההצטרפות לכרטיס האשראי. *10% הנחה על 15 מוצרים: לשיקול דעת מחסני השוק בלבד. החברה רשאית לשנות בכל עת. אין כפל הנחות. *עולם ההטבות של max: בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *ביטוח נסיעות: בכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveler המלאים של איי אי ג'י חברה לביטוח בע"מ הניתנים לעיון באתר AIG ובאתר max. *עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו"ל בלבד. *ברכישת ביטוח נסיעות לכל תקופת הנסיעה. *לאחר תקופת ההטבה, התשלום בהתאם לפוליסה שנרכשה. *הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלקתי קיים, להחמרתו או להיריון. *קביעת גובה ההחזר החודשי: בכפוף לתנאי ההצטרפות. *יתרת הסכום, שלא תחויב, תצורף לסל עסקות מצטבר נושא ריבית בהתאם לריבית שנקבעה בכרטיס. *פטור מדמי כרטיס: למשך 12 החודשים הראשונים ממועד הנפקת הכרטיס. לאחר מועד זה, תגבה עמלת דמי כרטיס מלאה, לפי שיעורה באותה עת. *הלוואות: אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *המלווה: מקס. *בכפוף לאישור ולתנאי החברה. *הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של max. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות.