לצאת לשופינג בסטיילDREAMCARD VIP

כרטיס אשראי DREAMCARD VIP

כל המותגים האהובים בכרטיס אחד

  • 12% צבירה במותגי המועדון - על כל קנייה באחת מחנויות הרשת

  • מקבלים מתנת הצטרפות - 200 ₪ לקנייה במותגי המועדון

  • וגם מתנת יום הולדת! - 30% הנחה עד 1,000 ₪ במותגי המועדון

  • לא משלמים דמי כרטיס לשנה

לפרטים והזמנה מלאו:

לפרטים והזמנה מלאו:

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום חכם ללא מגע

מותג

קיים בזהב/פלטינה, כרטיס חכם

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

  • 5 הטבות מתחלפות ובלעדיות למחזיקי כרטיס אשראי DREAMCARD VIP במותגי המועדון.
  • צוברים 12% בנקודות במגוון רשתות לשופינג במותגי מועדון DREAM CRAD. הרשתות המשתתפות: שילב, גרג, HOT CINEMA ,MAC, דומינוס פיצה, אופטיקנה, רשת מלונות ישרוטל, שקם אלקטריק ו-HOT.
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, הופעות חיות, סרטים, הצגות ועוד.
  • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים
  • קביעת גובה החזר חודשי בהתאם להוצאות
  • הלוואות לכל מטרה במגוון מסלולים

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

מצטרפים באפליקציית max ומשלמים עם max בנייד בחנויות בכל סכום, ללא קוד סודי ובלי להעביר כרטיס לקופאי/ת. פשוט מצמידים את הנייד למסוף בקופה עם הסימן WIFI, מזדהים וזהו, התשלום בוצע, בלי לפתוח את האפליקציה.

חשוב לדעת:

*ידוע לי כי כרטיס האשראי ישמש גם ככרטיס חבר מועדון וחלות עליו כל החובות והזכויות על פי תקנון מועדון "Dream Card", המפורסם באתר www.dreamcard.co.il, כפי שיתעדכן מפעם לפעם. *מתנת הצטרפות: ניתנת למימוש במשך חודשיים ממועד הפעלת כרטיס האשראי. המתנה ניתנת לרכישה אחת בלבד. אם לא תנוצל ההטבה במלואה במסגרת רכישה אחת, יינתן זיכוי למימוש באותו מותג בו מומשה ההטבה, בגין היתרה שלא נוצלה. *הטבת צבירת נקודות Cash Back: תקפה במותגים הנכללים כיום במועדון: פוקס, פוקס הום, אמריקן איגל, מנגו, צ'ילדרנס פלייס, ארי, ללין, בילבונג, טרמינל X, אורבן אאוטפיטרס ופוט לוקר, וכפי שיעודכנו מפעם לפעם בהתאם לתקנון. *מתנת יום הולדת: הנחה חד פעמית בסך 30% מסכום התשלום בפועל שיבוצע בכרטיס האשראי בלבד, למימוש בקנייה בודדת בכל אחת ממותגי המועדון ועד לסכום קנייה כולל של 1,000 ₪ (מקסימום 300 ₪ הנחה לאחר מבצעים/הטבות לרבות הטבה זו), וזאת בחודש בו חל יום ההולדת. הזכאות להטבה תקפה החל מהחודש העוקב לחודש ההצטרפות. *דמי כרטיס: חברי מועדון חדשים פטורים מדמי כרטיס למשך שנה אחת ממועד ההצטרפות. לאחר השנה הראשונה, יגבו דמי כרטיס בהתאם לתעריפון העמלות של max. *דמי חבר: חבר מועדון חדש יחויב במועד ההצטרפות בדמי חבר חד פעמיים בסך של 69 ₪ (כולל מע"מ), או כפי שיתעדכן מפעם לפעם. max ו/או פוקס רשאיות לשנות ו/או לבטל את ההטבות בכל עת, בכפוף למתן הודעה על פי דין. *ביטוח נסיעות: בכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveler המלאים של איי אי ג'י חברה לביטוח בע"מ הניתנים לעיון באתר AIG ובאתר max. עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו"ל בלבד. ברכישת ביטוח נסיעות לכל תקופת הנסיעה. לאחר תקופת ההטבה, התשלום בהתאם לפוליסה שנרכשה. הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלקתי קיים, להחמרתו או להיריון. *קביעת גובה ההחזר החודשי: בכפוף לתנאי ההצטרפות. יתרת הסכום, שלא תחויב, תצורף לסל עסקות מצטבר נושא ריבית בהתאם לריבית שנקבעה בכרטיס. *הלוואות: אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: מקס איט פיננסים בע"מ. בכפוף לאישור ולתנאי החברה. הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי. לצפייה בתעריפון העמלות המלא של max. *עולם ההטבות של max: בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות.