כרטיס DEBIT

כרטיס DEBIT

מחזיקים את ההוצאות קצר? קבלו כרטיס חיוב מיידי שיעזור לנהל אותן

* כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות
מה כולל הכרטיס?

כרטיס DEBIT הוא כרטיס בו העסקאות מחויבות באופן מיידי, בדומה למשיכת מזומן. ביצוע עסקאות אפשרי רק כשיש ללקוח יתרה הפנויה בחשבון הבנק.

בעזרת כרטיס DEBIT בינלאומי באפשרותכם לבצע עסקאות בכל חנות המכבדת כרטיסי אשראי מסוג ויזה ברחבי העולם.

כרטיס זה איננו מאפשר מוצרי אשראי, ואינו כולל את ההטבות למחזיקי כרטיס אשראי max כגון: השתתפות במבצעים, פינוקים והטבות 1+1, או חברות במועדונים לרבות מועדוני תעופה.

בכרטיס זה לא ניתן להפעיל את ביטוח הנסיעות לחו"ל והטבת כניסה לטרקלין דן אינה תקפה.

  • מותג: ויזה​.
  • דמי כרטיס:​ בהתאם לתעריפון העמלות של max.
  • תצוגה:​ עסקאות ה-DEBIT מופיעות בדף החשבון בסמוך לביצוען (תנועות היום)​.
  • סוגי עסקאות: עסקאות רגילות, טלפוניות ואינטרנטיות. לא ניתן לבצע הוראות קבע ועסקאות תשלומים למיניהן​.
  • תקרת העסקאות בכרטיס​: עד 5,000 ש"ח ליום (למחזיקי כרטיס מתחת לגיל 18: עד 400 ש"ח ליום).

דבר המחלקה המשפטית שלנו: *הכרטיס בכפוף לתקנון ההצטרפות של הבנק. *SMS - ניתן לשנות את הסכום ל-100 ש"ח או להסיר מהשירות באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות של max. *חיוב עסקאות - העסקה תוצג בדף החשבון בסמוך למועד ביצועה והחיוב בפועל יתבצע במועד קליטתה מבית העסק בו בוצעה. אישור עסקה בהתאם ליתרה בחשבון הבנק. חיוב עסקאות מהחשבון השקלי בלבד, לא ניתן לחייב את חשבון המט"ח בגין עסקאות במטבע חוץ. השימוש בכרטיס בחו"ל כרוך בתשלום עמלות בגין המרה ומשיכת מטבע חוץ. *פטור מעמלת דמי כרטיס דביט ללקוחות אשר מחזיקים כרטיס אשראי בנקאי תקף. *סוגי עסקאות: עסקאות בתחנות דלק: בחלק מתחנות הדלק הסכום המבוקש יועבר לאישור הבנק ככל עסקה אחרת. בתחנות דלק אחרות, העסקה תבוצע כעסקת ביטחון וסכום האישור יכול להיות שונה מסכום התדלוק הסופי. בתחנות מסוימות לא יתאפשר תדלוק בכרטיס הדביט או שיוגבל בסכומו, בהתאם לתחנה בה מתבצע התדלוק. *הגבלת עסקאות בענפי תיירות, נופש, תעופה והשכרת רכב: בארץ לא יתאפשרו עסקאות המשויכות בחברות כרטיסי האשראי לענף תיירות, נופש ותעופה והשכרת רכב, המותנות בשריון סכום מסוים מתוך מסגרת החשבון "עסקאות לביטחון". בחו"ל ובבתי עסק שמקום מושבם בחו"ל - לא יתאפשרו כל סוגי העסקאות המשויכות בחברות כרטיסי האשראי לענף תיירות, נופש ותעופה והשכרת רכב. לא יתאפשרו עסקאות לביטחון מענפים אחרים, כפי שיודיע הבנק ו/או חברות כרטיסי האשראי מעת לעת. *ניתן לצפות בדפי הפירוט החודשיים של העסקאות באתר האינטרנט של max, ללא תוספת תשלום. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של max.​