כרטיס הכניסה שלכם לחיים הטוביםקלאב 50

כרטיס אשראי קלאב 50

כרטיס אשראי לחברי מועדון קלאב 50

  • לא משלמים דמי כרטיס

  • נהנים מ-10% הנחה לאירועים נבחרים ופעילות זוגית במתנה

  • מקבלים חודש חברות מתנה במועדון קלאב 50 ועדיפות בהרשמה לאירועים

  • מתפנקים בנתב"ג לפני שטסים בשפע הטבות טרום טיסה

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע, בנייד וב-Apple Pay

מותג

קיים בזהב, פלטינה

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט פלוס, קרדיט + 30

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

  • הטבות טרום טיסה בנתב"ג (תמורת פינוק): כניסה לטרקלין דן ב-30 ₪ או כריך ושתיה באילנס
  • ביטוח נסיעות לחו""ל חינם ל-5 ימים
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם

המועדון הגדול בישראל לבני ה-50 פלוס. מציע מגוון פעילויות, אירועים, טיולים, נופשים, מינוי למגזין "החיים הטובים", אתר היכרויות ואירועי פנויים פנויות, פעילויות ספורט וכושר

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום עם מכשירי אנדרואיד:

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום באמצעות Apple Pay:

נכנסים לאפליקציית wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

חשוב לדעת: 

*כללי: ההטבות מותנות בתשלום בכרטיס אשראי max קלאב 50. ההטבות הכלולות בהצעה זו, משתנות מעת לעת. חברת max תהיה רשאית להוסיף, לשנות ולבטל איזו מההטבות בכל עת (לרבות בתקופת ההסכם). לאחר שההסכם יכנס לתוקפו יתכנו שינויים בתנאים. הנפקת הכרטיס, סוג הכרטיס ומסגרת האשראי תקבע בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של חברת max. בכפוף לתנאי ההצטרפות. כלל ההטבות מיועדות לכרטיס חוץ-בנקאי בלבד. הנפקת הכרטיס כפופה לאישור max ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף מסוג כלשהו.  על מנת ליהנות מההטבות יש לעדכן את מוקד קלאב 50 בקבלת הכרטיס. *אירועי מועדון קלאב 50: הפעילויות/שירותים/מוצרים באחריות קלאב 50/בית העסק בלבד. 10% הנחה לאירועים בהפקת קלאב 50 בלבד, ההרשמה לאירועים דרך מוקד קלאב 50. ההנחה לפעילות במעמד התשלום *חודש חברות במתנה: לאחר חודש מתבצע חיוב אוטומטי, ניתן לבטל בכל עת, ללא התחייבות. *פעילות זוגית במתנה: כניסה זוגית לאירועי הפקה של הקלאב בלבד ולא לשיתופי פעולה או מפרסמים. מימוש ההטבה תקף רק בחודש הנפקת הכרטיס. *ללא דמי כרטיס: ללא דמי כרטיס עד להודעה חדשה. max תהיה רשאית לשנות את דמי הכרטיס בכל עת בכפוף לכל דין פינוק במתנה: בחודש הראשון להצטרפות, בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. תקף למצטרפים עד ליום 31.12.2019. *הטבות טרום טיסה: ניתן להזמין הטבה אחת בחודש קלנדרי ללקוח (ברמת ת"ז), כלומר או כניסה לטרקלין או כריך ושתיה באילנס סניף רוטנדה טרמינל 3 נתב"ג. *תוקף לביטול ההטבה 31 ימים מיום ההזמנה. *תוקף למימוש ההטבה חודש מיום ההזמנה. *מלאי מינימלי: 10,000. *למימוש בטרקלין יש להגיע עם הכרטיס שמקנה את הזכאות לכניסה ולהציג תעודה מזהה. *למימוש באילנס יש להגיע עם הכרטיס שמקנה את הזכאות ולהציג אותו ביחד עם אישור ההזמנה שהתקבל במייל או ב-SMS. *אין כפל מבצעים והנחות. *ההטבה הינה אישית ואינה ניתנת להעברה. *לא תינתן זכאות להטבה חלופית בגין אי- מימוש. *הטבה שפג תוקפה אינה ניתנת למימוש ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי maxבלבד, לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER , DEBIT, FREE ורכש. *max/בית העסק רשאים לשנות/לבטל את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים והשירותים באחריות בית העסק. *מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס כניסה לטרקלין דן. *הטרקלין שומר לעצמו את הזכות לווסת את תנועת האורחים בין 2 הטרקלינים בהתאם לצורך. *ההטבה תמורת פינוק בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות ובכפוף למדיניות הביטולים. *ביטוח נסיעות לחו”ל: בכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveller המלאים של איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ ובהתאם לתקנון ההטבה. הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו ו/או להריון. הביטוח בחינם ניתן עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו”ל בלבד. *payback: בכפוף לתקנון שירות pay back, *מבצעי 1+1 כל השנה: כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *מגוון פתרונות אשראי: אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: מקס. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות. *לצפייה בתעריפון העמלות.