הכרטיס היחיד שמאפשר לצבור קאשבק למה שבוחרים כרטיס MAX Back Total

לקניות, טיסות, חיסכון והשקעות

 • צבירה על כל הקניות בכרטיס בשנה הראשונה 1% ו-0.75% החל מהשנה השנייה

 • פטור מדמי כרטיס בשנה הראשונה

 • בוחרים איך לממש את הנקודות
  לשופינג, רשתות מזון, טיסות, חיסכון והשקעות

 • מסגרת אשראי נוספת
  בנוסף לזו שיש לכם בבנק

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותג

קיים בזהב ופלטינה

מועדי חיוב: 2, 10,15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס

ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים

 1.  גיפט קארד שופינג MAX דיגיטלי–למימוש ביותר מ- 100 רשתות מובילות.
  לרשימת הרשתות >>
 2. גיפט קארד FOOD – גיפט קארד למגוון רשתות מזון. לרשימת הרשתות>>
 3. SKYMAX –נקודות טיסה, למימוש באתר SKYMAX לטיסות, חבילות נופש ומלונות בארץ ובחו"ל. לאתר SKYMAX
 4. CRYPTO – המרת נקודות לביטקוין באמצעות Bits of Gold - החברה הישראלית הגדולה ביותר למסחר במטבעות דיגטלים.
 5. כסף בצד –בתוכנית חיסכון ב-MAX ללא תשלום דמי ניהול.

לא חייבים להיצמד לאפשרות מימוש אחת, אפשר לבחור כמה אפשרויות למימוש הנקודות.
בהמשך יתווספו אפשרויות מימוש נוספות, כך שיש עוד למה לצפות.

כל נקודת TOTAL שווה 1 ₪ למימוש בגיפט קארד שופינג, חיסכון והשקעות. בגיפט קארד FOOD נקודת TOTAL שווה 0.9 ₪ וב-SKYMAX נקודת TOTAL שווה 0.42 נקודת תעופה למימוש באתר SKYMAX. כדי להתחיל לממש את הנקודות, יש להגיע למינימום של 100 נקודות TOTAL.

לאחר שהגעתם למינימום ההתחלתי, תוכלו להמיר את נקודות ה- TOTAL באתר או באפליקציית MAX - בהתאם למספר הנקודות הדרוש עבור כל אפשרות.

כל חודש ההוצאות שלכם, יהפכו לנקודות TOTAL.

בשנה הראשונה:
תשלומים רגילים - צבירה של 1%
תשלומים למוסדות מדינה (ארנונה, חשמל וכו') - צבירה של 0.5%

בשנה השנייה ואילך:
תשלומים רגילים - צבירה של 0.75%
תשלומים למוסדות מדינה (ארנונה, חשמל וכו') - צבירה של 0.375%


דוגמה להמחשה בלבד: אם קניתם החודש בכרטיס  ב-5,000 ₪, מתוכם 4,000 ₪ תשלומים רגילים (סופר, בגדים ודלק) ו-1,000 ₪ תשלומי מדינה (ארנונה, מים וחשמל), נצברו לכם 45 נקודותTOTAL  : 40 נקודות על תשלומים רגילים ו-5 נקודות על תשלומים למוסדות מדינה.

כרטיס ה- Total משנה את חוקי המשחק בשוק הכרטיסים הצוברים, משום שהוא משאיר בידכם את החופש לבחור כיצד לממש את הנקודות שצברתם מבלי להגביל אתכם לאפשרות אחת בלבד.

בזמן שכרטיסי הקאשבק האחרים מציעים קבלת כסף בחזרה באמצעות אפשרות אחת - גיפט קארד או נקודות טיסה, הרי שכרטיס MAX Back Total מציע 5 אפשרויות למימוש הנקודות  – שופינג, רשתות מזון טיסות, חיסכון והשקעות ולא מחייב בחירה של אפשרות אחת בלבד. 

 • תוכנית הפינוקים של MAX תוכנית ההטבות המפנקת של MAX- כוללת הטבות בלעדיות ללקוחות MAX למגוון מופעים, תערוכות, סרטים ועוד*.
 • MAX Adventure – מתכננים חופשה? נכנסים למתחם חו"ל באפליקציית MAX ומקפיצים את החופשה עם כל מה שאתם צריכים.מלונות, טיסות, המרת מט"ח,ביטוח נסיעות וגם קאשבק למאות אלפי אטרקציות וחוויות – כל מה שצריך לחו"ל במקום אחד.
 • מסגרת אשראי נוספת – מקבלים מסגרת אשראי בנוסף לזו שיש לכם בבנק.
 1. לרכז את ההוצאות השוטפות, כולל תשלומי חשבונות, בכרטיס ה- MAX Back Total על מנת לקבל כמה שיותר נקודות.
 2. לצרף את הכרטיס לתשלום בנייד Google Pay או Apple Pay כך שתוכלו לצבור בכל קנייה כסף בחזרה, גם אם שכחתם את הארנק בבית.

אם יש בידכם כרטיס MAXBack תוכלו לשדרג, ללא עלות, לכרטיס החדש - MAX Back Total, שמאפשר לממש את הנקודות לא רק לגיפט קארד אלא גם לטיסות, חיסכון והשקעות.

כרטיס  ה- MAXBack יישאר אצלכם בארנק, אין צורך להחליף אותו משום שכל פרטי הכרטיס יישארו כפי שהם, כמו גם תנאי הכרטיס שיישארו זהים לתוכנית בה אתם נמצאים כיום.

לגבי הנקודות, אל דאגה אתם לא תאבדו אותן –  גם הנקודות יעברו לכרטיס המשודרג, הדבר היחיד שישתנה הוא היכולת שלכם לממש את הנקודות ליותר אפשרויות.

 

לשדרוג הכרטיס ל- MAX Back Total >>

חשוב לדעת:

אי עמידה בפירעון ההלוואה / האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בכפוף לתנאי החיתום ולאישור המלווה: מקס | כפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון כרטיס
 
MAX Back Total
| צבירת הנקודות מתבצעת בגין עסקאות בכרטיס, כהגדרתן בתקנון | לא ניתן לצבור יותר מ-2,000 נקודות בשנה קלנדרית ולא יותר מ-6,000 נקודות סה"כ בכרטיס בכל רגע נתון | לא ניתן להמיר פחות מ-100 נקודות | יחס צבירה בעסקאות מול מוסדות המדינה: בשנה הראשונה – 0.5% והחל מהשנה השנייה – 0.375% |

פטור מדמי כרטיס לשנה הראשונה ממועד הנפקת הכרטיס ואחריה ייגבו דמי כרטיס חודשיים בהתאם  לתעריפון העמלות של MAX | הטבה אחת ללקוח.

מימוש נקודות ל-GiftCard MAX: יתבצע באמצעות כרטיס GiftCard דיגיטלי של MAX ובכפוף לתנאיו מימוש נקודות ל- GiftCard FOOD: יתבצע באמצעות כרטיס GiftCard FOOD דיגיטלי של MAX ובכפוף לתנאיו. | מימוש נקודות לנקודות SKYMAX: מימוש נקודות במסגרת אתר SKYMAX בכפוף לתנאי השימוש שלו | השירות ניתן על ידי חברת סמארטאייר תל אביב בע"מ ובאחריותה הבלעדית | מימוש נקודות ל-CRYPTO: המימוש כרוך בהתקשרות עם Bits of Gold לצורך פתיחת חשבון אישי, צבירת מטבעות וירטואליים וביצוע עסקאות קריפטו בנכסים הדיגיטליים של Bits of Gold בהתאם לתנאי השימוש של Bits of Gold | שירותי ההמרה למטבעות וירטואליים וביצוע עסקאות נוספות, הינם באחריותה הבלעדית של Bits of Gold, הפועלת מתוקף רישיון למתן שירות בנכס פיננסי – מורחב (מס' 56716 ).  בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסים מוסדרים ובהתאם לתנאי השימוש המפורסמים על ידה. שער ההמרה ₪/ביטקויין נקבע ומפורסם על ידי Bits of Gold .

מימוש נקודות ל"כסף בצד": החיסכון אינו צובר ריבית ולא מניב תשואה. 
החל מיום 1.1.2025, יעודכן יחס המרת הנקודות ומימושן ביחס למסלול "כסף בצד" (ס' ד.2. לתקנון הכרטיס) ולמסלול המרת הנקודות לצבירה של מטבעות וירטואליים (ס' ד.4 לתקנון הכרטיס), ליחס של 1:0.9, קרי – 1 נקודה = 0.9 ₪.

תשלום בנייד: במכשירים תומכים בלבד | ההצטרפות לתשלום בנייד כפופה לתנאי ההצטרפות לשירות/הארנק הרלוונטי

תכנית הפינוקים: הכרטיס מצורף לתכנית הפינוקים וההטבות של MAX, בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. ככל שהלקוח מצורף למסלול מועדוני תעופה בכרטיסים אחרים של MAX, עסקאות שתבוצענה בכרטיס זה לא יזכו בצבירת נקודות למועדוני תעופה, אך אם יבצעו עסקאות בסך מצטבר של 8,000 ₪ ומעלה בחודש חיוב מסוים יהיו זכאים ל-4 פינוקים עבור אותו חודש חיוב.