רק בכרטיס MAX BUSINESS לעסק שלך, פורסים את הוצאות המיסים ללא ריבית

גם נהנים מהטבות וגם מגדילים את מעגל הלקוחות

  • 100 ₪ מתנה בGIFTCARD וגם 16.5% הנחה קבועה ברשתות מובילות

  • לא משלמים דמי כרטיס בשנה הראשונה

  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט

  • פריסת תשלומי חשכ"ל ל-3 תשלומים לא ריבית

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותג

כרטיס יוקרתי מסוג פלטינה

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

דוחים חיובי מט"ח ולא משלמים ריבית

  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים VIP במבצעי 1+1 לאטרקציות,
  • מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם
  • דוחים חיובי מט"ח, ולא משלמים ריבית

לאחר שקיבלתם את כרטיס max Business, ניתן להיכנס בקלות לאפליקצייה וליהנות משירות ניהול הוצאות והכנסות בכרטיס. מרכזים את ההוצאות בכרטיס, מתייגים הוצאות כהוצאות עיסקיות והן מועברות אוטומטית לדוח החזרי מע"מ. להצטרפות>>

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

 

*כפוף לתנאי ההצטרפות. *max רשאית לשנות/לבטל את המבצעים/ההטבות בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *ההטבות מותנות בתשלום בכרטיס אשראי max Business בלבד. *פינוקים 1+1 וכללי: בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות*מתנת הצטרפות: קבלת כרטיס ה-giftcard ומימושו מותנים בהפעלת הכרטיס ובביצוע עסקה ראשונה בכרטיס האשראי. כרטיס תשלום כהגדרתו בחוק הבנקאות (רישוי), התשמ"א-1981. לעניין זה "עסקה" לא כולל משיכות מזומנים, עמלות, ריביות, הלוואות ומוצרי אשראי שונים. אין החזר כספי בגין אובדן/גניבה/אי-שימוש. השימוש בכרטיס בהתאם לעלון הנלווה. תוקף הכרטיס הנטען 5 שנים. בתי העסק בהם ניתן לממש את ה-GC עשויים להשתנות מעת לעת. המוצרים והשירותים באחריות בית העסק בלבד. הטבה חד פעמית ללקוח ולמצטרפים חדשים בלבד. *פטור מעמלת דמי כרטיס: ההטבה היא למשך שנה החל ממועד ההצטרפות וכל עוד הכרטיס משויך למועדון. אחר שנה דמי כרטיס יעמדו על 19.90 ₪. הטבה חד פעמית למצטרפים חדשים. max תהיה רשאית לשנות את דמי הכרטיס בכל עת בכפוף לכל דין. *פינוקים 1+1 VIPצפייה והזמנת הטבות VIP תתאפשר לאחר הזדהות באתר max. הרכישה באמצעות כרטיס אשראי max בלבד. הזכאות לפינוק מותנית בביצוע עסקאות בכרטיס ב-2,000 ש"ח (לא כולל משיכות מזומנים, עמלות, הלוואות ומוצרי אשראי שונים). עד 4 פינוקים בחודש ללקוח (ברמת ת.ז). *פריסת תשלומי מס הכנסה ומע"מ: ההטבה ניתנת ביחס לעסקה רגילה בלבד (עסקה שמראש בוצעה בתשלומים – לא תחול עליה ההטבה. ההטבה מתעדכנת אוטומטית כך שכל תשלום ארנונה, מים, חשמל וטלפון ייפרס אוטומטית ל-3 תשלומים ללא ריבית. ניתן להסיר את ההטבה בכל עת, בפנייה למוקד הלקוחות של max בטל' 2133*. *ביטוח נסיעות לחו"ל חינם: בכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveler המלאים של איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ הניתנים לעיון באתר AIG ובאתר max. הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו או להיריון. הביטוח בחינם ניתן עד חמישי ימי שהייה רצופים בחו"ל בלבד. ברכישת ביטוח נסיעות לכל תקופת הנסיעה. לאחר תקופת ההטבה, התשלום בהתאם לפוליסה שנרכשה. *Pay-Back: בכפוף לתקנון Pay-Back. *מסגרת אשראי: בכפוף לתנאי החברה. *קביעת גובה ההחזר החודשי: בכפוף לתנאי ההצטרפות. יתרת הסכום, שלא תחויב, תצורף לסל עסקות מצטבר נושא ריבית בהתאם לריבית שנקבעה בכרטיס. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות. *לצפייה בתעריפון העמלות. *השירות ניתן על ידי הייפ פתרונות תשלום בע"מ ובאחריותה הבלעדית, לפי תנאי השימוש שלה ובהתאם לתנאי השימוש במערכת EasyCount. אני מאשר/ת למקס להעביר את פרטיי ומידע שוטף על העסקאות שלי לקייסיס בע"מ, ולקבל מקייסיס מידע אודותיי, לצורך מתן השירות. אני מודע/ת לכך שהשירות מוצע לנוחותי וההצטרפות היא לבחירתי. המידע ישמר על ידי מקס וקייסיס בע"מ במאגרי המידע שלהן, לפי מדיניות הפרטיות של כל אחת מהן בנפרד. *למדיניות הפרטיות של max *למדיניות הפרטיות של EasyCount.