סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים

אפליקציית max

בודקים פירוט חיובים, משלמים מהנייד בקלות ובמהירות, מזמינים הטבות או מחלקים לתשלומים – כל הטוב הזה ועוד באפליקציה של max

כדי שיהיה לכם קל לשלוט בהוצאות שלכם, לשלם מהנייד וליהנות מכל ההטבות שמגיעות לכם, הורידו את אפליקציית max בחנות האפליקציות שלכם:

למה כדאי לכם להוריד את האפליקציה? אנחנו כבר לא יכולים לחכות כדי לספר לכם. מתקדמים לאפליקציית max ונהנים מכל מה שיהפוך את החיים שלכם לפשוטים ונוחים יותר.

להורדת אפליקציית max
 • לוקחים שליטה

  רוצים לראות את החיובים בכרטיס שלכם לפי סינונים שונים כמו חיובים קרובים, פירוט חיובים קודמים, או לחלק עסקה גדולה לתשלומים? זה אפשרי ונוח באפליקציה, מי אמר שלנהל את החשבון זה דבר מסובך?

 • מצמידים את הנייד ומשלמים - תשלום באפליקציה

  מצטרפים בקלות באפליקציה לתשלום בנייד. איך זה עובד? בפעם הבאה שתרצו לשלם בחנות, מחפשים על הקופה את סימן הקשתות (דומה ל-WIFI), ופשוט מצמידים את הנייד וזהו, שילמתם. אין צורך להיכנס לאפליקציה עצמה ולא צריך להקליד את הקוד הסודי. באפליקציה אפשר לצפות בפרטי העסקה, לחלק לתשלומים ולבצע פעולות כמו בכל עסקה רגילה בכרטיס האשראי שלכם. השירות זמין בשלב זה לבעלי מכשירי אנדרואיד בלבד.

 • בוחרים הטבה ומתחילים ליהנות

  פינוקים והטבות זה תמיד כיף ובאפליקציה שלנו יש המון כאלה. אנחנו מוסיפים ומחדשים את ההטבות כל הזמן, ככה שתמיד אפשר למצוא שם משהו שמתאים לכם. כדי שיהיה לכם קל למצוא הטבות בסביבה שלכם, הפעילו את שירותי המיקום שלכם, ואנחנו נעדכן אתכם על הטבות שוות שמצאנו באזור שלכם. 

 • מבצעים פעולות ברגע, מתי שרוצים

  צריכים לחסום את הכרטיס, להיזכר בקוד הסודי, להזמין כרטיס חדש, לבדוק את יתרת המסגרת או להעביר כספים? הכל אפשרי בכמה קליקים באפליקציה בכל מקום ובכל זמן. 

 • עושים סדר בהוצאות

  אם צריך אפשר לקבל הלוואה במהירות וגם לנהל הלוואות קיימות, כולל עדכונים וביטולים של שירות חיוב קבוע בכרטיס, כל זה אפשרי דרך האפליקציה שלנו.

  *אי־עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

 • מקשיבים לכם

  צריכים שירות, תמיכה או הצלה במקרה חירום? דרך האפליקציה אפשר לפנות אלינו ישירות ולדבר עם נציג ב-SMS. אם אתם יותר טיפוסים של רשתות חברתיות, אז אפשר לפנות אלינו ישירות בדף ה-Facebook שלנו.