הכרטיס שנותן למורים ולבני משפחותיהם המון פלוסיםכרטיס תמורה

כרטיס אשראי תמורה

כל ההנחות והמבצעים לחברי ארגון המורים בכרטיס אחד

  • מקבלים מתנת הצטרפות - גיפטקארד דיגיטלי בשווי 300 ₪ לקבוצת פוקס

  • לא משלמים דמי כרטיס

  • כרטיס "תמורה פלוס" - גיפטקארד הנותן עד 30% הנחה בטעינה

  • הלוואה ייעודית עד 12,000 ₪ בריבית פריים בלבד

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום ללא מגע ובנייד

מותגים

זהב ופלטינה

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם
  • 25% הנחה בעמלות מט"ח
  • גם בני המשפחה שיזמינו את כרטיס האשראי יקבלו את כרטיס ההטבות תמורה פלוס ויוכלו ליהנות מ-20% הנחה בטעינה

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

חשוב לדעת: 

מתנת הצטרפות: סך של 300 ₪ בכרטיס Gift Card דיגיטלי של קבוצת פוקס, למימוש במותגים הבאים ברשתות פוקס: פוקס, פוקס הום, אמריקן איגל, מנגו, צ'ילדרנס פלייס, ארי, ללין, בילבונג, שילב וכפי שיעודכן מעת לעת על-ידי קבוצת פוקס. מתנת ההצטרפות ניתנת למימוש ברשתות הנ"ל (וכפי שיהיו מעת לעת), ובכפוף לתנאי השימוש באפליקציית mygift של max. הפעלתו של כרטיס Gift Card דיגיטלי של קבוצת פוקס ומימוש מתנת ההצטרפות מותנים בהפעלת כרטיס האשראי, בביצוע עסקה ראשונה בכרטיס האשראי וקליטתה במערכות max. לעניין זה, "עסקה" לא כולל משיכות מזומנים, עמלות, ריביות, הלוואות ומוצרי אשראי שונים. ההטבה הינה ללקוחות חדשים בלבד, וחד-פעמית ללקוח. פטור מדמי כרטיס: עד להודעה חדשה וכל עוד הכרטיס משוייך למועדון, בלבד. תכנית הפינוקים: כפוף לתקנון תכנית הפינוקים ואתר ההטבות של max. הלוואה ייעודית: העמדת ההלוואה ותנאיה כפופים לאישור max. הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי. הלוואה על סך 12,000 ₪ או עד גובה מסגרת האשראי בכרטיס, הנמוך מבניהם, ב-12 תשלומים שווים ובריבית שנתית בשיעור פריים +0% (ריבית מתואמת 1.61%). אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כרטיס הטבות רב פעמי: לצפייה בתנאים והגבלות לשימוש ב"תמורה פלוס" לחצו כאן, או התעדכנו באתר ארגון המורים. max ו/או ארגון המורים רשאיות לשנות ו/או לבטל את ההטבה בכל עת, בכפוף למתן הודעה על פי דין. *מסגרת האשראי הניתנת מטעם max היא מסגרת אחת בעבור כל העסקאות המבוצעות בכרטיס. לרבות הסכום הכולל של עסקאות תשלומים והלוואות. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ. *צפה בתעריפון עמלות max. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות.