nullnull

ביטוח לעסקים

כל מה שהעסק שלכם צריך במקום אחד

פוליסות העסקים המתקדמות בשוק:

ביטוח לחנויות

ביטוח לחנויות

כולל כיסויים נרחבים עבור מבנה ותכולה וביטוח אובדן הכנסות

ביטוח למשרדים

כולל כיסוי למערכות ממוחשבות וציוד אלקטרוני ולהגנה מפני סייבר

ביטוח אחריות מקצועית לעצמאיים

ביטוח אחריות מקצועית לעצמאיים

להגנה מפני תביעות מקצועיות

ליווי אישי ומקצועי

ליווי אישי ומקצועי

שיעניק לכם שקט נפשי ויאפשר המשכיות עסקית

מלאו פרטים ונתאים ביטוח עבור העסק שלכם:

שאלות ותשובות

max ביטוח מציעה ביטוח ללקוחות עיסקיים. לקוחות עיסקיים יכולים להיות בעלי עסקים (למשל חנויות וקליניקות) או עוסקים נותני שירותים (מאמני כושר, יועצים וכו') ובעלי משרדים (רואי חשבון, אדריכלים וכו').

אפשר ליצור קשר מהנייד ב-073-7154122 בימים א-ה' בשעות 9:00 – 16:00 וביום ו' בין השעות 9:00 – 13:00, או להשאיר פרטים כאן בעמוד.

חשוב שתבחרו בענף ביטוח לעסקים כדי שתקבלו הצעה משתלמת שמתאימה לכם.

ביטוח לעסקים נועד לתת מענה בגין נזקים אפשריים לרכוש (מבנה, תכולה, מלאי) של העסק (למשל נזקים בגין שריפה, נזקי מים), וכן לחבויות אפשריות בגין נזק שנגרם לצד שלישי כתוצאה מהפעילות העיסקית של העסק או הבעלים שלו.

לקוחות max מקבלים מענה מקצועי, מתאים לצרכים שלכם. ל-max, כגוף פיננסי גדול ומשמעותי, יש את האפשרות למיצוי זכויותיכם באופן מקסימלי מול חברות הביטוח בעת תביעה. 

הביטוח מיועד למתן שקט נפשי לכם, בעלי העסקים. אירוע נזק גדול לרכוש או תביעה/דרישה כספית משמעותית מצד שלישי כנגד העסק, יכולים לאיים על יכולתו הכספית של העסק להמשיך ולתפקד. פוליסת הביטוח תיתן מענה לאירועים אלה, ותאפשר המשכיות עיסקית של העסק.

- כיסוי למערכות ממוחשבות וציוד אלקטרוני – עבור קופות ומכשירי סליקה (חומרה, תוכנה ומידע).

- כיסוי נוסף לנזקי אחריות צד שלישי  - מעבר לסכומי הביטוח שנרכשו.

- כיסוי "כל הסיכונים" במבנה ותכולה.

- כיסוי אוטומטי לעליה עונתית בערך המלאי.

- הוצאות מיון סידור וארגון מחדש של מלאי מכל סוג שהוא שנגרמו עקב מקרה הביטוח.

- אובדן או נזק לרכוש כתוצאה מהתמוטטות מדפים עקב תאונה.

- הגנה על שם המותג.

- כיסוי מורחב להגנה על סייבר.

- ליווי אישי ומקצועי על ידי חתמי ביטוח מקצועיים שתפקידם להתאים ללקוח באופן מדויק ואחראי את הפוליסה והכיסויים עבור בית העסק.

בנוסף, בביטוחים של max עסקים ניתן להוסיף כיסויים מורחבים ללא תוספת תשלום.

*רלוונטי לפוליסה בחברת הפניקס

חברת max הינה בבעלות הקרן האמריקאית ורבורג פינקוס. החברה מציעה כיום מגוון רחב של שירותי אשראי, ועד כה הנפיקה כ-2 מליון כרטיסי אשראי ממותגי ויזה ומאסטרקארד העולמיים. בנוסף, החברה הינה מהמובילות בשוק הסליקה בישראל. כיום, יותר מ-40 אלף בתי עסק נהנים משירותי הסליקה של max. בשנה האחרונה קיבלה החברה אישור לשווק גם מוצרי ביטוח.

לראשונה, רשות שוק ההון העניקה לחברת כרטיסי אשראי רישיון לשווק ביטוחים. חברת max מתמקדת בשיווק מוצרי ביטוח כללי וביטוח נסיעות לחו"ל, ומאפשרת לכם לרכז את כל המוצרים הפיננסיים שלכם תחת קורת גג אחת – מוצרי אשראי וביטוח.

max ביטוח היא סוכנות ביטוח שמשווקת מוצרי ביטוח של מגוון חברות ביטוח, כדי להציע לכם הצעות טובות ומשתלמות יותר.  

בטח, המוצרים מתאימים לכולם, אך לקוחות max נהנים מהזכות לדעת על המוצרים לפני כולם. 

מידע נוסף על ביטוח לעסקים

המדריך המלא לביטוח עסק: למה צריך אותו וכמה זה עולה?

שנת הקורונה הבהירה לבעלי העסקים עד כמה חשוב להיכנס למשבר או צרה עסקית לא צפויה עם ביטוח שמותאם לצרכים שלהם. מהם המרכיבים הביטוחיים המוצעים בביטוח העסק – ולמה הם קריטיים לפעילות העסקית?

לכתבה המלאה

יש לכם עסק קטן? כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח

אל תישארו חשופים ללא ביטוח עסק מותאם ליעדים ולצרכים העסקיים שלכם. מהן חמש ההרחבות החשובות ביותר לעסקים קטנים? ומהי ההרחבה שנועדה לשמור עליכם מפני נזק שעלולים לגרום עובדים שסרחו?

לכתבה המלאה

ביטוח עסק בדירת מגורים – מה צריך לעשות כשהעסק מתנהל מהבית?

ניהול עסק מהבית, פתרון תעסוקתי שמתאים ליותר ויותר ישראלים, כרוך בלא מעט סיכונים. מה כדאי לחפש בפוליסת ביטוח לעסק שפועל מהבית – ומהן ההטבות בחבילה של max ביטוח לעסקים

לכתבה המלאה

חשוב לדעת*את ביטוח העסקים ניתן לרכוש באמצעות מקס סוכנות לביטוח (2020) בע"מ ("מקס סוכנות לביטוח"). פוליסת הביטוח הינה של הפניקס חברה לביטוח בע"מ או של הראל חברה לביטוח בע"מ *בכפוף לתנאי הפוליסה המלאים והנחיות החיתום של החברה המבטחת. *הכיסוי הביטוחי באחריות החברה המבטחת.