סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות לאומי קארד 4 דרכים להגדיל את ההכנסות של העסק באמצעות שירותי סליקה | max מבית לאומי קארד

4 דרכים להגדיל את ההכנסות של העסק באמצעות שירותי סליקה

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להגדלת המכירות היא שימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים לניהול העסק

בעלי עסקים מחפשים תמיד דרכים להגדלת ההכנסה והרווחים, החידושים הטכנולוגיים בשירותי הסליקה בישראל הם פוטנציאל עצום להגדלת הכנסה.

אין בעל עסק שלא רוצה לייעל את פעילות העסק, ולתת שירות טוב יותר ללקוחות בסביבה מאובטחת יותר, כדי להגדיל בסופו של דבר את ההכנסות. אחד מתחומי הפעילות העסקית שעשויים להוות מנוע צמיחה של העסק, הוא שירותי סליקת כרטיסי אשראי, שמציעים טכנולוגיות מתקדמות ונוחות, הן עבור בעל העסק והן עבור הלקוח.

אספנו עבורכם ארבעה חידושים בתחום הסליקה בישראל, שיכולים להזניק את העסק שלכם קדימה.

1. הרחבת אפשרויות התשלום וערוצי ההפצה - מכירה Online בפשטות ויעילות

אחד מערוצי המכירות הצומחים ביותר בשנים האחרונות הוא הרכישה המקוונת, כאשר הישראלים הם מהצרכנים המובילים בעולם מבחינת קניות ברשת. אנשים בכל רחבי העולם קונים בשנים האחרונות כמעט הכל ברשת – מבגדים וגאדג'טים ועד רהיטים. עם זאת, בעלי עסקים רבים חוששים להיכנס לפעילות אינטרנטית, בעקבות חסמים טכנולוגיים, לוגיסטיים או חשיבתיים.

כדי לעזור לבעלי העסקים להגדיל את החשיפה וערוצי המכירה שלהם, חברת max מציעה פתרון של דף תשלום אינטרנטי מאובטח וקל להטמעה, Payment Gateway, ללא צורך בהקמת אתר אינטרנט ייעודי. בדף התשלום המאובטח ניתן להשתמש בלינקים ברשתות החברתיות, או לינק ישיר לגביית תשלום. השירות כולל, בין היתר, גביית תשלום בעמוד מאובטח בתקן PCI ומותאם למובייל, עמוד ממותג עם לוגו בית העסק, אפשרות לתשלומים או שירות מנויים לחיוב חודשי קבוע, ואף חשבוניות לשליחה במייל ללא הגבלת כמות. אחד היתרונות המרכזיים של השירות הוא ההתנהלות מול ספק אחד, שנותן את כל הפתרונות במהירות ובפשטות במקום הצורך לעבוד מול מספר ספקים, על מנת לאפשר תשלום מקוון בעסק.

2. התייעלות בפעילות העסק - ממשק עצמאי ונוח מול חברת הסליקה

אחד המפתחות להגדלת ההכנסה ויצירת צמיחה, הוא התייעלות ועבודה נוחה מול כל הספקים והממשקים של העסק. לכן, מומלץ להכיר את הדרכים החדשות והנוחות להתממשקות מול חברות הסליקה. במקרים אלו זמינות המידע מאפשרות לבעל העסק גמישות בקבלת ההחלטות. אחת הדוגמאות, היא תהליך ההתחברות לחברת סליקה, שהיה נהוג לבצע עד כה בפגישות פיזיות מול בעל העסק, או באמצעות הטלפון.

כדי להציע חלופה נוחה ומעודכנת, משיקה חברת max בימים אלו שירות המאפשר הצטרפות פשוטה ומהירה לסליקה באופן דיגיטלי. תהליך ההצטרפות מלווה בפירוט צרכי העסק באופן דיגיטלי והתאמה של החבילה המתאימה ביותר עבורו. כך, בעל העסק יכול להצטרף בכל שעה, בקצב שלו, וללא צורך בפגישה או בשיחה טלפונית. הצטרפות מהירה ועצמאית לשירותי הסליקה מאפשרת יצירת הכנסה באופן מיידי ומותאם אישית.

לבעלי עסקים אשר רוצים פתרון העונה על כל צרכי הסליקה שלהם במקום אחד, ובמקביל לאפשר צמיחה בהכנסות בעזרת שירותי סליקה מתקדמים, כדאי להכיר את חבילות ה-SMART של max. חבילות ה-SMART מציעות תשלום חודשי קבוע וידוע מראש וכוללות סליקה אינטרנטית, מסוף פיזי וניכיון – במקום אחד. תשלום חודשי קבוע מספק יציבות ושקט עבור בעל העסק, מה שמפנה אותו ליוזמות של יצירת הכנסה וצמיחה.

3. ניהול נוח של תזרים המזומנים - באמצעות זיכוי מיידי ברגע העסקה

קושי בניהול תזרים המזומנים הוא אחד מהבעיות הנפוצות ביותר בקרב בעלי עסקים קטנים ובינוניים, שמנהלים לרוב תזרים דחוק מאוד מבחינת כניסה והוצאה של כספים.

לכן, חברת max מציעה זיכוי מיידי של עסקאות, מה שמאפשר ניהול קל ופשוט של התזרים, ומהווה יתרון משמעותי עבור עסקים קטנים. זיכוי מיידי של כספי העסקה מפחית מצד אחד את החשש ל"חורים" בתזרים, ומשפר מצד שני את היכולת להשקיע את הכסף הנכנס בצמיחה וביצירת הכנסה נוספת.

4. אבטחת מידע בתקנים המתקדמים ביותר – הגנה על נתוני הלקוח

אחד החששות המרכזיים בקרב הלקוחות בכל הנוגע לשימוש בכרטיסי אשראי הוא דליפת פרטי כרטיס האשראי ושימוש בכרטיס על ידי גורמים זרים. החשש בעת שימוש בכרטיס אשראי באינטרנט מוכפל פי כמה וכמה.

לכן, תקני אבטחה מתקדמים הם תנאי מינימלי עבור עסק המציע תשלום בכרטיס אשראי. חברת max מציעה לבעלי העסקים מסוף התומך בתקן האבטחה המתקדם EMV, בנוסף לעמוד תשלום אינטרנט מאובטח בתקן PCI.

שמירה על אבטחת פרטי הלקוחות משפרת את תדמית העסק, ובכך משפרת את הסיכויים להפוך כל לקוח ללקוח חוזר בהמשך הדרך.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לשירותי הסליקה המתקדמים של max ולהזניק את העסק שלכם קדימה.

רוצים לשמוע עוד על שירותי הסליקה שיעזרו לכם להגדיל את ההכנסות? היכנסו לפרטים

*ההצטרפות לשירותים בכפוף לתנאי כל שירות ובכפוף לתנאי ההצטרפות


הצטרפו לשירותי הסליקה של max
  • שתפו