רוצים הלוואה בתנאים טובים יותר?

אם יש לכם כרטיס אשראי בתוקף, ואתם מעל גיל 21, השאירו לנו פרטים לבדיקת זכאות להלוואה, ונחזור אליכם בהקדם

הלוואה ב-MAX: איך זה עובד?

לכל השאלות והתשובות בנושאי הלוואה חוץ בנקאית

גובה הריבית משתנה בין לקוח ללקוח, כדי שתוכלו לדעת מהי הריבית המדויקת והמותאמת עבורכם, לחצו על להלוואה אונליין מלאו כמה פרטים ותוכלו לגלות באופן מיידי האם אתם זכאים להלוואה ומה הריביות שתשלמו על ההלוואה.

שליחת הפרטים הינה לבדיקת הזכאות ואתם עדיין לא לוקחים את ההלוואה עצמה. בתהליך הדיגיטלי תוכלו לראות את זכאותיכם להלוואה ואת גובה הריבית בטרם תיקחו את ההלוואה.

ב -  MAX הריבית על ההלוואה מורכבת מריבית פריים (שנקבעת ע"י בנק ישראל) שאליה מתווספת ריבית המותאמת אישית שמשקפת את רמת הסיכון במתן הלוואה. הסכום של שתיהן נקרא ריבית שנתית או ריבית נומינאלית.

מאחר שהריבית משולמת באופן חודשי ולא פעם בשנה – הריבית שתשלמו תהיה דומה יותר לריבית המתואמת (שמכונה גם אפקטיבית), שמגלמת בתוכה גם את הריבית השנתית שקיבלתם וגם את הריבית החודשית.

חשוב לזכור שגם הריבית המתואמת שאמורה להיות קרובה ביותר לריבית בפועל לא בהכרח תשוקף באופן מדויק בסוף תקופת ההלוואה שהרי ככל שריבית הפריים עולה או יורדת כך גם הריבית שמשלמים בפועל משתנה.

ההלוואות של MAX ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מעל גיל 21, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה טלפונית ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה.

לבדיקת זכאות לחצו על הלוואה אונליין ולאחר מילוי קצר של פרטים אישיים באתר, תוכלו לדעת באופן מיידי אם אתם זכאים לקבלת הלוואה.

מחזיקי כרטיס אשראי מקס יכולים לקבל הלוואה בתהליך מהיר ודיגיטלי, עדיין לא לקוחות מקס? לכרטיסים המומלצים בעלי פטור מדמי כרטיס בשנה הראשונה.

לאחר מילוי קצר של פרטים אישיים באתר, תוכלו לדעת באופן מיידי אם אתם זכאים לקבלת הלוואה.

לאחר שמקבלים הצעה להלוואה מהבנק משאירים לנו פרטים בעמוד ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם עם הצעה שתהיה בדרך כלל בתנאים טובים יותר.
תנאים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בריביות נמוכות יותר או בחלוקה נוחה יותר לתשלומים.

מבדיקות שחברת MAX ערכה בקרב לקוחותיה, עולה כי השיקולים שמנחים את רוב האנשים בלקיחת הלוואה הם: הגוף ממנו הם לוקחים את ההלוואה, הריבית אותה הם צריכים לשלם, הגמישות בהחזר ההלוואה והאם היא תופסת להם את המסגרת בבנק.

הריבית המשתלמת והגמישות שחברת MAX מאפשרת בהחזר ההלוואה, הופכים את MAX לגוף המוביל במתן אשראי חוץ בנקאי, עם תיק האשראי החוץ בנקאי הגדול ביותר בישראל.

חברת MAX מציעה ללקוחות כל הבנקים הלוואות לכל מטרה עם יתרונות משמעותיים:

  • עד 180,000 שקלים בתהליך מהיר ופשוט ובאישור עקרוני מיידי. 
  • תנאים משתלמים במיוחד, ריבית אטרקטיבית שלעיתים נמוכה מזו שיציע לכם הבנק. 
  • ללא בירוקרטיה של הצגת מסמכים (תלושי משכורת או דפי חשבון), ללא צורך בערבים, במשכון או שעבוד בטחונות.
  • תהליך לקיחת ההלוואה הוא מהיר ופשוט - נעשה באמצעות כמה קליקים באינטרנט או בשיחת טלפון קצרה, גם ללא צורך בכרטיס אשראי של MAX.

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת בנוסף למסגרת האשראי בבנק ולכן לא תופסת מסגרת כל חודש. ההלוואה גמישה ואפשר לקחת אותה ללא ביטחונות וערבים.  

היא ניתנת מגופים שאינם בנקאיים כגון – חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, גופים להלוואות חברתיות ועוד. הלוואה חוץ בנקאית מיועדת לכל מטרה – סגירת מינוס, רכב חדש, חופשה וכו'. תנאי ההלוואה – סכום ההחזר ומספר התשלומים - גמישים למדי. ההמלצה היא לבצע סקר שוק כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

התהליך ב-MAX פשוט ומהיר. לא תצטרכו להגיע פיזית לחברת האשראי, לא תאבדו זמן וסבלנות בנבכי הבירוקרטיה, לא תצטרכו לתור אחרי ערבים או להביא בטחונות. מדובר בהלוואה שאפשר לקבל אונליין או בשיחת טלפון עם נציג, ולקבל תשובה מיידית לגבי זכאות להלוואה. כדי לבדוק את זכאותכם לקבלת הלוואה מיידית לכל מטרה, עד 180,000 שקלים, נדרש למלא מספר שדות אישיים באתר MAX. התשובה על זכאות להלוואה מתקבלת באופן מיידי, ללא המתנה. מי שזכאי להלוואה יקבל את הכסף לחשבון הבנק תוך שלושה ימים מיום אישור הבקשה.

אם אתם זכאים להלוואה, תוך שלושה ימי עסקים מרגע אישור ההלוואה, הכסף יועבר לחשבון הבנק שלכם. לרוב לקוחות מקבלים את ההלוואה לחשבון הבנק לאחר יום עסקים אחד בלבד.

דירוג האשראי הוא דו"ח שמופק ע"י לשכות אשראי ומועבר לגורמים שרוצים להציע לכם הלוואה, בכפוף לאישורכם. בו מפורטת ההתנהגות הכלכלית והעמידה שלכם בהתחייבויות. מידע שמסייע למלווים לתת לכם הצעות משתלמות ככל שדירוג האשראי שלכם גבוה.

את דירוג האשראי שלכם תוכלו לבדוק כאן

עד לא מזמן, הריבית בבנק, לרוב, הייתה נמוכה מזו של גופים חוץ בנקאיים. הסיבה לכך היא שלבנקים הייתה גישה למידע רב יותר על לקוחותיו וכתוצאה מכך היה ביכולתם להציע ללקוחות טובים הלוואה בריבית טובה. אולם, שני שינויים שקרו בשנת 2019 הגבירו את התחרות בשוק ההלוואות.

באפריל 2019 השיק בנק ישראל מאגר נתוני אשראי, בו נשמר מידע על היסטוריית האשראי של הציבור הרחב, וזאת במטרה לאפשר לגופים פיננסיים להיחשף למידע ולהציע הלוואות מתאימות על פי הנתונים האישיים של כל אחד. בנוסף, בשנת 2019 הופרדו שתי חברות כרטיסי אשראי - לאומי קארד וישראכרט - מהבנקים לאומי ופועלים בהתאמה, ולכן גם הריבית בשוק הפכה לתחרותית יותר

הלוואה לכל מטרה? מדריכים ומידע נוסף שכדאי לדעת

איך לוקחים הלוואה בתקופה בה הריבית עולה?

עליית ריבית הפריים מעלה חששות בלקיחת הלוואות, עומרי מרדכי, מנהל תחום מכירות אשראי ב- MAX משתף מה קורה בפועל, איך עליית ריבית הפריים משפיעה על לקיחת הלוואות ונותן טיפים חשובים לפני לקיחת הלוואה

להמשך קריאה

עידן חדש בהלוואות: הכוח עובר אליכם

כללי המשחק בתחום האשראי בישראל השתנו, ואתם המרוויחים הגדולים. צפו בסרטון על התחרות הגוברת בתחום

להמשך קריאה